[DELPHI] 1. podstawy + kalkulator

Dzia³ po¶wiêcony programowaniu

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

User avatar
Luigi
Moderator
Posts: 475
Joined: 2004-07-15, 19:11
Location: z mm.li.pl
Contact:

Post by Luigi »

Maxoff wrote:Ja tam kaklulator dokończe, jutro powinna pojawić się dalsza część.
Fajno, będę czekał :-)
Boli mnie jedynie brak zaintersowania :(
Mnie też...
Dlatego wszystkie osoby, które rozpoczęły pisanie kalkuratora oraz te, które deklarowały, że są kursem zainteresowane proszę o napisanie czy chcą kontynuować 'naukę' i ew. jak ich postępy nad pracami.
Jeśli ktoś zrezygnował, bo np. nie ma czasu albo chęci to bardzo proszę o napisanie mi PW z wiadomością, że wycofujecie się z kursu.
User avatar
Frost
Moderator
Posts: 1435
Joined: 2004-07-16, 11:04
Location: Family
Contact:

Post by Frost »

Nie sądziłem, że to PHP mnie tak zajmie. Skończe je i będę kontynuował. Tylko niestety nie teraz.
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

Ja także chętnie będę kontynuował naukę programowania, tylko muszę ściągnać jeszcze raz program delphi, bo straciłem go przy ostatniej awarii komputera :/ Obecnie też mam kołopoty z komputerem, więc do końca tygodnia nie będę mogł go ściągnać :( Ale wszystkie zaległości postaram się jak najszybciej nadrobić 8)
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
User avatar
[*CzApLa*]
Fantastic Order Of Lords
Posts: 1169
Joined: 2004-07-15, 19:12
Contact:

Post by [*CzApLa*] »

Ja będe kontynował nauke Programowania, ale teraz nie mam czasu za bardzo... (chemia...)
Nie dyskutuj nigdy z głupcem - najpierw Cię sprowadzi do swojego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem.
KCP-Zmieniamy świat na plus.
KCP-(Nie)Umiemy opowiadać bajek.
Post Reply