Konkurs - ZOSTAŃ MODERATOREM! - WYNIKI

Tutaj rozmawia siê na wszelkie tematy sprowadzaj±ce siê do funkcjonowania forum. Piszemy tutaj tak¿e skargi na niegrzecznych adminów :)

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Post Reply
User avatar
Luigi
Moderator
Posts: 475
Joined: 2004-07-15, 19:11
Location: z mm.li.pl
Contact:

Post by Luigi »

ZuRaDaJuNiOr wrote:Luigi! Czyżbyś miał coś do ukrycia ?
Eee... no wiesz ... :D
ZuRaDaJuNiOr wrote:A może Qrczak powie ile jest zgłoszeń bo jak dużo to to chyba troche potrwa zanim wszyscy wyrażą zgodę
Ale sobie kłopot znaleźliście. Po co czekać aż Qrczak uzyska jakieś zgody ? Przecież każdy kto wysłał do Qrczaka zgłoszenie i chce się podzielić z nami swoimi odpowiedziami może to sam zrobić, prawda :>
A jak nie ma swoich odpowiedzi (bo np. kasuje wiadomości wysłane) to wtedy może napisac do Qrczaka, aby to on opublikował jego wypociny :-)
Chyba tak będzie dużooo szybciej i prościej.
Mysza wrote:Ja powiem jedno. Coś mi nie pasuje. Już teraz wiem co to jest. Wiedząc już sprawdziłem w encyklopediach biologicznych i nie znalazłem. Więc to obniżyło np szanse
Hehe możesz jaśniej wyrażać swoje myśli i odczucia :> Coś sprawdziłeś, coś Ci nie pasuje, coś obniżyło czyjeś szanse ... :?
User avatar
Lukas_axesis
HQTM-Team
Posts: 203
Joined: 2004-10-30, 10:36
Location: ¦l±sk

Post by Lukas_axesis »

jeszcze ja nie złożyłem gratulacji więc LUIGI gratuluje NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO", NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO", NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO" będziesz świetnym moderatorem (i tak samo pomocnym dla innych jak i dla mnie) i Skodamaniakowi , którego tak bardzo nie znam ale NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO", NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO", NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO" sobie poradzi w swojej roli.
...::: Creative is the best :::...
User avatar
Mat
HQTM-Team
Posts: 1382
Joined: 2004-08-02, 15:51
Location: Gdañsk

Post by Mat »

Czy można wiedzieć dlaczego admini są ukryci gdy są obecni na forum ???
WoW mnie wezwał, a ja odpowiedziałem na wezwanie
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Bo chchą... :p. Ja np. też jestem ukryty...
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
User avatar
ZuRaDaJuNiOr
HQTM-Team
Posts: 206
Joined: 2004-07-28, 14:45
Location: Olkusz [POL]
Contact:

Post by ZuRaDaJuNiOr »

...chce się podzielić z nami swoimi odpowiedziami może to sam zrobić, prawda...
Jakoś nie widzę tej chęci z Twojej strony - mówie Wam! On ma coś do ukrycia ;););):D:D:D

To jak? Dajemy te zgloszenia? Ja dam jak tylko odgrzebie z mojej zaśmieconej skrzynki :D
User avatar
Luigi
Moderator
Posts: 475
Joined: 2004-07-15, 19:11
Location: z mm.li.pl
Contact:

Post by Luigi »

Chęć z mojej strony :>
Mnie tam to rybka, z tego co widzę, to Tobie najbardziej zależy na ujrzeniu naszych odpowiedzi :D Skoro już wyszedłeś z takim pomysłem to po co teraz się kogoś pytasz czy umieszcza czy nie ? Przecież to każdego indywidualna sprawa czy chce się z innymi podzielić swoją 'pracą' czy nie, prawda :>
Jeśli chcesz, to zamieść swoje dzieło i nie patrz co zrobią inni :D
User avatar
ZuRaDaJuNiOr
HQTM-Team
Posts: 206
Joined: 2004-07-28, 14:45
Location: Olkusz [POL]
Contact:

Post by ZuRaDaJuNiOr »

Wiem, że jestem upierdliwy jak osioł, ale za to się lubię :D

Zamieszczę, ale nie w tym momencie. :P Może w ten sposób Cię zachęce :P

Aż tak Ci na tym zależy ?
User avatar
Qrczak
HQTM-Team
Posts: 794
Joined: 2004-07-06, 18:41
Location: ze sto³ka [PL]
Contact:

Post by Qrczak »

Ludzieeee... tyle niepotrzebnej gadaniny! Jak chcecie - publikujecie swoje odpowiedzi, jeśli nie chcecie to nie oznacza że ktoś ma coś do ukrycia, ZuRaDaJuNiOr :>
Podałem Wam prawidłowe odpowiedzi, każdy może je porównać ze swoimi lub ze słownikami.
Teraz mam wrażenie, że dokonałem niewłaściwego wyboru. Chcecie weryfikować moje subiektywne wrażenie odnośnie każdej z ankiet? :D
• Private Page artistic photos!
• This is a color of board's users extinction!
• Ostatnio zmieniony przez Maxoff, dnia 2005-12-27, 22:28, w całości zmieniany 1092 razy.
User avatar
Luigi
Moderator
Posts: 475
Joined: 2004-07-15, 19:11
Location: z mm.li.pl
Contact:

Post by Luigi »

Qrczak, dokonałeś bardzo dobrego wyboru :D
User avatar
ZuRaDaJuNiOr
HQTM-Team
Posts: 206
Joined: 2004-07-28, 14:45
Location: Olkusz [POL]
Contact:

Post by ZuRaDaJuNiOr »

Heheh.. jednak ma coś do ukrycia :>

Dobra kończe już z tym :P Jak chcecie pokazujcie :D
User avatar
Luigi
Moderator
Posts: 475
Joined: 2004-07-15, 19:11
Location: z mm.li.pl
Contact:

Post by Luigi »

Rozumiem, że Ty nie masz zamiaru pokazywać swojego zgłoszenia :>
User avatar
ZuRaDaJuNiOr
HQTM-Team
Posts: 206
Joined: 2004-07-28, 14:45
Location: Olkusz [POL]
Contact:

Post by ZuRaDaJuNiOr »

1. ZuRaDaJuNiOr
2. Nałęcz jest to poski herb szlachecki; przewiązka srebrna w polu czerwonym; znany głównie w Wielkopolsce (gdzie od XIII w. istniał ród rycerski Nałęczów), na Litwę przeniesiony podczas unii w Horodle 1413; najstarsza pieczęć z 1343; herbem Nałecz pieczętowali się m.in.: Czarnkowscy, Gembiccy, Małachowscy, Ostrorogowie, Raczyńscy, Szamotulscy; istniały 3 późniejsze jego odmiany.
Pomyka (Pomyk) jest to staropolski okręg przemysłowy znajdujący się w rejonie Gór Świętokrzyskich
Nałęcz od Pomyka pod wieloma względami. Jednym z nich jest to... że to nie ma nic wspólnego ze sobą !!! Jedynym podobieństwem jest to, iż są to polskie rzeczy... ;)
Kalikowanie, jest to czynność polegająca na pompowaniu powietrza do miechów organowych za pomocą dźwigni, zwykle nożnej (w dawnego typu organach).
Kalkowanie, jest to czynność polegająca na odbijaniu, przerysowyaniu rysunku, wzóru, wykresu posługując się kalką.
Kalikowanie od Kalkowania, różni się samym rodzajem czynności Kalkowanie jest czynością twórczą polegającą na rysowaniu, natomiast Kalikowanie polega na rozruchu potęgi starodawnych organów.
3. Poprawną formą jest jest "niezapomniany".
4. Mieszkaniec Rydzyny to Rydzynian (w żartobiwym sesnie (proszę nie brać pod uwagę jeżeli to spostrzeżenie nie jest prawidłowe) "Rydzyk" <lol>)
5. Poprawną językowo formą jest harówka. Jednak osobiście nie lubię, ani charówy, ani harówki, ale jak trzeba to trzeba i potrafię się przyłożyć ;)
6. Swoją chęć podjęcia pracy na Waszym forum motywuje wieloma powodami. Jednymi z nich są:
- Moje wysokie związanie emeocjonalne z Waszym forum, grą MM2
- Byłem już kilka razy mederatorem kilku forów więc jednak ciągnie mnie do tej roboty :)
- Motywacją jest także chęć zaprowadzenia porządku na forum (nie sugeruje, że Wy robicie to źle ;)). Oczywiście nie tak zaciekle jak na np. MFG. Od tego czasu nauczyłem się współpracować z ludźmi i jeżeli użytkownicy także wykarzą chęć współpracy ze mną to mam nadzieje, że załatwimy to "bezboleśnie" ;)
- Jeżeli sobie uświadomie jeszcze inne ważne powody dlaczego chcę zostać moderatorem to powiadomię Szanownego Pana.
7. Na moderowanie mogę przeznaczyć odpowiednio:
- W dni powszednie: od godziny 14:30 do 16:00, oraz od 21:00 do 23:00. (Czasu mogę znaleść więcej, ale tę terminy gwarantuje (z małym marginesem różnicy))
- W soboty, niedziele i święta: nie mogę tutaj dokładnie ustalić godzin, w których mógłbym moderować, ale przeznaczę na tę czynność minimum ok. 2 godzin (z małym marginesem różniny)
- Zastrzegam sobie możliwość urlopu. (W takim przypadku oczywiście poinformuje Szanownego Pana, bądź innego Szanownego Administratora). Podczas urlopu w miarę możliwości będę starał się moderować w międzyczasie. Urolpu będę używał jedynie w przypadku ważnych wyjazdów lub poważnej choroby.
- Zastrzegam sobie możliwość w wyjątkowych przypadkach opuszczenia jednego z wyznaczonych terminów (konkretna godzina) na moderowanie. W miarę możliwości postarm się odrobić opuszczony termin.
8. Zacznijmy Szanowny Panie od tego jaki dział będę moderować :P Tutaj Szanowny Qrczak nie wymienił o jaki dział chodzi... Alę z moją inwecją (nie, że się chwalę ;)), ale NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO", NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO", NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO" coś wymyślę. Niektórzy twierdzą, że jestem bardziej kreatywny niz cała moja klasa 1D. Jeżeli Szanowny Administrator poda mi, konkretny dział to NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO", NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO", NIE UMIEM PISAÆ "NA PEWNO" coś wymyślę.
9. 2040099 - Gadu-Gadu
10. Nazywam się Kuba, mam 13 lat, mieszkam w Olkuszu (woj. małopolskie). Jak na ten wiek jestem bardzo wyrozumiałym (co do wyrozumiałego Szanowny Qrczak znajdzie informacje w dalszej części), kreatywnym, nienagannym chłopcem (Sz. Q. czyt. młodym męszczyzną). Interesuje się wszystkim co jeździ (gdy zdłębiłem temat samochodów zacząłęm się interesować koleją, gdy zdłębiłem temat kolei, zacząłem się interesować motorami, gdy zdłębiłem temat motorów zacząłem się interesować samochodami uprzywilejowanymi tj. policja, straż itp.. Pozostałe moje zainteresowania to: informatyka, gry, fotografia (akcja: "zbieram na cyfrówkę" może Szanowny Qrczak sie dołoży?), muzyka (szczególnie Techno jednak na pozostałę typy też jestem pozytywnie nastawiony, nie dyskryminuje osób słuchających metalu, jednak nie słucham tej muzyki (oprócz kilku utworów)), jak każdy dorastający chłopak interesuję się dziewczynami, interesuje się zwirzętami, elektroniką. W mniejszym stopniu interesuje się także wieloma innymi rzeczmi. Lubię bardzo oglądać wszelkie kanały naukowe m.in. na Discovery. Jeżeli chodzi o moją kreatywność i "wygadanie" to już w pierwszej klasie gimnazjum prowadzę prawie wszystkie apele, konkursy, przedstawienia, prowadzone na terenie szkoły. Jestem można powiedzieć typem showmana. Tej trudnej techniki nauczyły mnie takie programy telewizyjne jak m.in. "Top Gear" na TVN TURBO, ale jest ich dużo, dużo więcej. Mam bardzo ironiczne poczucie humoru (także wobec siebie), sam twierdzę, że ubieram się jak pedałek :D tj. wycieranie poszeżane dzwony, bluza typu: na długi rękaw założony krótki, lubię bokserki. W otaczającym mnie środowisku osób udających skatów twierdzę, iż ubieram się oryginalnie (tj. udaję pedałka ;), ale oczywiście nie mam pedalskich zapędów). Z języków obcych znam w miarę dobrze francuski, w mniejszym stopniu angielski. Jestem wyrozumiały do pewnego stopnia w miarę łatwo się denerwuje, jednak z reguły powstrzymuję złość. Od czasów MFG dużo się zmieniłem i w sposób spokojny staram się rozwiązywać problemy. Oczywiście będę je spokojnie rozwiązywał jeżeli inni użytkownicy będą się odnośić do mnie z szacunkiem (chyba, że sobie wyjątkowo nie zasłużę). Malutkich wad jest jeszczę trochę, ale te najważniejsze wymieniłem. Jeszcze jedną zaletą jest to, iż jestem komunikatywny, lubię towarzystwo.

Rozpisalem się troche, ale nuda robi swoje :P
Odnosilem się z szacunkiem do potencjalnego pracodawcy :P
Teraz możecie się pośmiać (jeżeli jesteście nietolerancyjni) :P
Skoda

Post by Skoda »

No, to już jakiś postęp, ZuRaDaJuNiOr. Ale ja swojego i tak nie pokaże (chociaz twierdzę, Qrczak, że dokonałeś bardzo dobrego wyboru :> :D :) ). Powód prosty - już go nie mam. Wyrzuciłem po tym jak wysłałem.
User avatar
ZuRaDaJuNiOr
HQTM-Team
Posts: 206
Joined: 2004-07-28, 14:45
Location: Olkusz [POL]
Contact:

Post by ZuRaDaJuNiOr »

To zawsze możesz poprosić Qrczaka o kopie :> No wiecie co! To ja się tutaj tak zbłaźniłem, a Ty się teraz wykręcasz :>

P.S. Pisz w skrócie... Junior :P
User avatar
Jocker-1992
Fantastic Order Of Lords
Posts: 150
Joined: 2004-10-26, 14:23
Location: Radymno

Post by Jocker-1992 »

:offtopic: wyniki zostały ogłoszone więc po co dłużej trzymac ten temat :offtopic:
Post Reply