Konkurs - ZOSTAŃ MODERATOREM! - WYNIKI

Tutaj rozmawia siê na wszelkie tematy sprowadzaj±ce siê do funkcjonowania forum. Piszemy tutaj tak¿e skargi na niegrzecznych adminów :)

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Post Reply
User avatar
Luigi
Moderator
Posts: 475
Joined: 2004-07-15, 19:11
Location: z mm.li.pl
Contact:

Post by Luigi »

Jak decyzja może być wcześniej, jak zgłoszenia można składać do godz. 23:59:59 :>
User avatar
Qrczak
HQTM-Team
Posts: 794
Joined: 2004-07-06, 18:41
Location: ze sto³ka [PL]
Contact:

Post by Qrczak »

Z powodu mojego wyjazdu, zgłoszenia można składać 1 dzień dłużej, czyli jeszcze całą niedzielę. Wyniki podam najszybciej jak tylko będzie to możliwe...
• Private Page artistic photos!
• This is a color of board's users extinction!
• Ostatnio zmieniony przez Maxoff, dnia 2005-12-27, 22:28, w całości zmieniany 1092 razy.
User avatar
tfaruk
HQTM-Team
Posts: 410
Joined: 2004-07-21, 11:20
Location: Kraków

Post by tfaruk »

no to chyba sie wyjazd przedluzyl:D
User avatar
Maxoff
HQTM-Team
Posts: 3434
Joined: 2004-07-06, 18:28
Location: Poland
Contact:

Post by Maxoff »

Z przyczyn od nas niezależnych ogłoszenie wyników odbędzie się pod koniec tygodnia.
... You only have to know how to prepare query, google will do the rest ...
... My software ...
... Guide to Punctuation ...
User avatar
Frost
Moderator
Posts: 1435
Joined: 2004-07-16, 11:04
Location: Family
Contact:

Post by Frost »

"dobry Moderator, cierpliwy Moderator". :)
User avatar
Maxoff
HQTM-Team
Posts: 3434
Joined: 2004-07-06, 18:28
Location: Poland
Contact:

Post by Maxoff »

Coś w tym jest... Mysza powinien wiedzieć ;)
Last edited by Maxoff on 2004-12-07, 14:32, edited 1 time in total.
... You only have to know how to prepare query, google will do the rest ...
... My software ...
... Guide to Punctuation ...
Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

Po pierwsze nie Mysz (bo mysz to dostałem na klasowe mikołajki) a Mysza. Po drugie nic o tym nie wiem.
Sorry za offtopic
User avatar
Qrczak
HQTM-Team
Posts: 794
Joined: 2004-07-06, 18:41
Location: ze sto³ka [PL]
Contact:

WYNIKI

Post by Qrczak »

Witam,
miło mi jest poinformować, iż do składu osób odpowiedzialnych za nasze forum dołączyły dwie osoby. "Zieloni" będą przede wszystkim pilnowali porządku w szeroko rozumianym sensie (czyli: usuwanie zbędnych postow tworzących offtopic, poprawianie wszelkich błędów i literówek, zamykanie i przenoszenie starych lub niepotrzebnych tematów do Archiwum oraz cenzura wulgaryzmów i upominanie userów).
Zanim jednak napisze którzy to użytkownicy, pozwolę sobie na napisanie kilku refleksji nasuwających się po lekturze wszystkich zgłoszeń.
Jednym słowem, polegliście na pytaniach teoretycznych. Szczególnie uciążliwe wydało się być pytanie nr 2.
Ani jedna osoba nie odpowiedziała poprawnie na wszystkie pytania. Spodziewałem się tego, dlatego największe szanse mieli ci, którzy odpowiedzieli na największą ilość pytań w sposób prawidłowy. Poniżej prezentuję prawidłowe odpowiedzi:

  • 2. (dlaczego nie chce wam się zaglądać do słowników?)
    a) nałęcz - chustka noszona na głowie przez kobiety, wiązana na czole lub z tyłu głowy, rodzaj ręcznika, wstęgi, przepaski...
    I właściwie tylko o to mi chodziło, wspomnę jednak, że Nałęcz (pisany wielką literą) to polski herb szlachecki spotykany głównie w Wielkopolsce od XII wieku, od 1413 roku także na Litwie, przedstawiał srebrną przewiązkę na czerwonym tle.

    b) pomyk - siatka zastawiana na ptaki;
    Pojawiły się odpowiedzi, że Pomyk (pisane wielka litera) to roślina z rodziny liliowatych - nic mi o tym nie wiadomo, dlatego - nie mając wyjścia - uznawałem również to za poprawną odpowiedź.

    c) kalikować - czyli pompować powietrze do miechów organowych za pomocą dźwigni ręcznej lub nożnej,
    d) kalkować - odbijać, przerysowywać posługując się kalką.


    3. Obie formy są poprawne, mają bowiem różne znaczenie. "Niezapomniany", czyli "nie dający się zapomnieć". "Nie zapomniany" oznacza "nie zapomniane przez kogoś".

    4. Mieszkaniec Rydzyny to rydzynianin (nie Rydzyk ;)), słowo powinno być napisane małą literą.
    5. Poprawna forma to harówka (nie: charówa).
Nie przedłużając, nowymi moderatorami zostali... Luigi oraz SkOdAmAnIaK. Gratuluję!
Zostaliście przyjęci na okres próbny. Od dziś macie dodatkowe przyciski, których obsługa powinna być dla Was drobnostką (w razie problemów służę pomocą). Mam nadzieję, że świadomi swych praw i obowiązków będziecie dobrze wywiązywać się z powierzonych zadań :)
Powodzenia!

Użytkownicy proszeni są o tolerancyjne przyjęcie nowych moderatorów oraz dostosowywanie się do ich poleceń ;)
• Private Page artistic photos!
• This is a color of board's users extinction!
• Ostatnio zmieniony przez Maxoff, dnia 2005-12-27, 22:28, w całości zmieniany 1092 razy.
User avatar
Mat
HQTM-Team
Posts: 1382
Joined: 2004-08-02, 15:51
Location: Gdañsk

Post by Mat »

Gratulacje dla nowych moderatorów. :)
WoW mnie wezwał, a ja odpowiedziałem na wezwanie
Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

Uff. Bałem się że będzie kto inny a to by było niebezpieczne

[ Dodano: 12-12-2004, 17:52 ]
Dla mnie istotnym wyróżnieniem na forum jest zdjęcie mi ostrzeżenia.
User avatar
CD
HQTM-Team
Posts: 323
Joined: 2004-07-19, 15:13
Location: T.G. Miasto

Post by CD »

hehe to teraz se meczcie z nami :> gratulki
:> ...Życie depcze wyobraźnie... :>
Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

Taaa.. no to może mały buncik???

A tak na serio miałem dzisiaj wysłać poprawioną wersję wniosku ale nie zdążyłem. Trudno się mówi
User avatar
Luigi
Moderator
Posts: 475
Joined: 2004-07-15, 19:11
Location: z mm.li.pl
Contact:

Post by Luigi »

Ja dam Wam buncik :nono: :nono: :nono:
Nawet nie próbujcie :D
Skoda

Post by Skoda »

Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję drugiemu "nowemu".
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

A ja gratuluję Wam obu nowej posady :)
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
Post Reply