Polityka

Tematy, które nie pasuj± do pozosta³ych dzia³ów

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

To są mózgi, nie ma co...
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
Skoda

Post by Skoda »

Nosz w końcu wiadomo... PO - 42%, PiS - 31%, LiD - 13%, PSL - 9%. Może tym razem będzie lepiej. :P
Last edited by Skoda on 2007-10-22, 14:43, edited 1 time in total.
Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

Wystarczy powiedzieć, że z mojego miasta do sejmu startował nasz miłościwie już nie panujący minister edukacji.
Toż to paranoja kompletna jest. Powinno się startować z okręgu z którego się pochodzi.
Przecież Roman Giertych nie jest z Lublina i nigdy w nim nie mieszkał.
Zyta Gilowska- lublinianka, długoletnia profesor jednej z lubelskich uczelni, skąd startowała? Z Poznania.
Artur Zawisza (Przewodniczący Prawicy Rzeczpospolitej i chyba nawet Komisji śledczej do spraw banków czy jakoś tak) skąd? Z Warszawy! A skąd pochodzi? Z Lublina. Nie wspominając że ukończył moje liceum. Ale z tego to się nie cieszymy ;)

Mnie cieszą wyniki, jednakże mogłoby być sporo lepiej. Na dzień dzisiejszy okazuje się że PIS będzie miał więcej niż 156 głosów. A w takiej sytuacji, bez poparcia choćby części posłów tej partii nie będzie możliwe przeprowadzanie zmian w konstytucji.
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Wg. mnie teraz będzie o wiele lepiej, bardzo dobrze, że PiS nie zdołał wygrać wyborów :)
User avatar
bkdi
HQTM-Team
Posts: 1232
Joined: 2004-07-16, 09:00
Location: Poznañ

Post by bkdi »

Ja myślę, że nic się nie zmieni, bo nie są w stanie zreformować kraju w 4 lata. Jedyne co mogą zrobić to polepszyć stosunki międzynarodowe.
++ KCP-team ++
++ Environment mod SF 1,2,3,4 ++
nie kradnij Władza nie znosi konkurencji
User avatar
Goszczak
HQTM-Team
Posts: 1401
Joined: 2004-08-01, 14:57
Location: z mamy
Contact:

Post by Goszczak »

PO nie ma tak dużej przewagi, więc ciężko będzie im coś zmienić.
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Przynajmniej jest duża nadzieja na zakończenie tej żenady związanej właśnie ze stosunkami międzynarodowymi i postrzeganiem naszego kraju przez inne kraje. Chociaż z drugiej strony ciężko będzie coś zbudować w tak krótki okres czasu ;p. Fajnie by było, jakby prof. Bartoszewski odpowiadał za stosunki międzynarodowe, to jest gość.
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
User avatar
Frost
Moderator
Posts: 1435
Joined: 2004-07-16, 11:04
Location: Family
Contact:

Post by Frost »

gergu wrote:Bartoszewski odpowiadał za stosunki międzynarodowe, to jest gość.
Media robią z niego autorytet miary narodowej. On po prostu z racji wieku i pozycji jest tym kim jest.
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

To prawda, media trochę przesadzają. Ale i tak bardzo go szanuję.
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
User avatar
Goszczak
HQTM-Team
Posts: 1401
Joined: 2004-08-01, 14:57
Location: z mamy
Contact:

Post by Goszczak »

Nie znam drania.
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Ty się zacznij interesować, bo nasz plan przejęcia władzy nad światem przez Irlandię nie wypali ;p
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Goszczak, widzę, że z tego forum wielu nowych rzeczy się dowiadujesz ;) Tak jak z tym meczem było hehe :)
User avatar
radex
HQTM-Team
Posts: 558
Joined: 2007-01-13, 17:00
Location: Krosno

Post by radex »

I przez to, że był w Auschwitz i z niego wyszedł....ale lubi Go nawet, fajnie opowiada :P
Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

Ty się zacznij interesować, bo nasz plan przejęcia władzy nad światem przez Irlandię nie wypali ;p
Wy tu chcecie przejmować władzę nad światem i nic mi nie mówicie? No jak tak można ;) Przecież beze mnie sobie nie poradzicie :D

Ja tam z ustęsknieniem czekam na najbliższy poniedziałekkiedy obecny rząd zostanie oficjalnie zdymisjonowany i przewodniczącemu PO zostanie powierzona misja tworzenia nowego gabinetu. A następnie trzeba będzie poczekać kolejne dwa lata, żeby zobaczyć czy przez taki okres czasu zrobią więcej niż ich poprzednicy.
Oby to nie był czas, w którym się będą wycofywać z wszystkich kolejnych obietnic.
Bo już dwie ważne obietnice PO zdają się spalać na panewce.
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Jak PO da plamę, to nie będzie na kogo głosować w przyszłych wyborach ;p
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
Post Reply