Polityka

Tematy, które nie pasuj± do pozosta³ych dzia³ów

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

Cóż,Puma, może pokusiłbyś się o komentarz ??
Moim zdaniem już zrobiono ważny krok do przodu, a mianowicie podjęto decyzję że w ciągu najbliższego tygodnia odbędzie się głosowanie nad skróceniem kadencji. Jak wiadomo to na przełomie maja i czerwca ma przybyć do polski Papież. A to sprzyja postawom religijnym. A o ile się orientuję to wśród osób bliskich kościołowi Pis ma duże poparcie. To stwarza mu przewagę. Moim zdaniem wybory powinny się odbyć jesienią, przy okazji samorządowych, bo to dałoby przynajmniej jakąś oszczędność i moim zdaniem większą sprawiedliwość
User avatar
Puma
HQTM-Team
Posts: 1060
Joined: 2005-01-13, 13:18
Location: jestem ;]
Contact:

Post by Puma »

Moim zdaniem to te wybory są konieczne bo jak narazie to ten rząd mi się niepodoba. PiS nie wygra już tych wyborów bo miałby za dużą władze. Wszyscy ludzie chyba już mniej więcej się otrząsneli i widzą co się dzieje gdy PiS ma wladze.
Puma®
This is my dream.
Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

Mi w sumie w tym rządzie to podoba się to, że póki co nie ma żadnych afer korupcyjnych no i względnie wizerunek premiera.
Puma wrote:widzą co się dzieje gdy PiS ma wladze.
Ja bym ujął może, że co się nie dzieje.
No bo nici wyszły z obniżki podatków, nici z trzech milionów mieszkań, no i wreszcie nici z programu tanie państwo ( mieli redukować koszty na górze a póki co przybywają dziesiątki jak nie setki doradców w resortach)
User avatar
Milinho
HQTM-Team
Posts: 121
Joined: 2005-08-01, 21:38
Location: Zambrow

Post by Milinho »

Ale jeśli PiS przegra z PO to oni utworzą rząd z Samoobroną i PSL i będzie gorzej niż teraz :/
User avatar
Puma
HQTM-Team
Posts: 1060
Joined: 2005-01-13, 13:18
Location: jestem ;]
Contact:

Post by Puma »

kurde ale wyobraź sobie że PiS wygra te wybory, zacznie tak rządzić że zawładnie całą polską, telewizją publiczną , teraz wszyscy dziennikarze z TVP uciekają do telewizji komercyjnych bo zaczynają się bać że PiS zablokuje im wolność słowa i to co robią straci sens. Heh co do prezydenta to zobaczcie sobie na OM Donalda Tuska, ten człowiek byłby naprawde dobrym prezydentem, nie ma chałupy wywalonej za pare milionów nie.... on ma 2 mieszkania 60 m2 i 40m2. Uwierzcie mi że to nie są duże mieszkania. A Kaczka heh...... szkoda gadać.
Puma®
This is my dream.
User avatar
KannXia
HQTM-Team
Posts: 3045
Joined: 2004-07-22, 18:00
Location: Kraina Szczê¶cia

Post by KannXia »

Ale z tą cenzurą Kaczyńskiego to prawda, niestety. Chyba sposób rządzenia Łukaszenki mu się podoba...
Athlon64 X2 5600+ GEIL Ultra 2GB 800mhz
Gainward 7950GT GoldenSample 512DDR3
User avatar
Milinho
HQTM-Team
Posts: 121
Joined: 2005-08-01, 21:38
Location: Zambrow

Post by Milinho »

Macie racje. Wolnośc słowa będzie tylko w TV Trwam bo będzie rydzyk.
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

A tak w ogóle, to jesteście zadowoleni z naszego Prezydenta ? Szczerze mówiąc to ja nie bardzo... Miał już nie jedną wpadkę, a to o czymś niestety świadczy :/ No i ta torebka foliowa podczas wsiadania do samolotu :D
User avatar
Milinho
HQTM-Team
Posts: 121
Joined: 2005-08-01, 21:38
Location: Zambrow

Post by Milinho »

No i ta jego żona :D . Poprawia go cały czas :D . Koszula wychodząca ze spodni na wizycie w Węgrzech. Obciach jak sie patrzy :P .
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Niestety w Polsce chyba wielu ludzi nie mających pojęcia o polityce poszło do głosowania. Dlatego mamy teraz monarchię absolutną Kaczyńskich, cenzurę, władzę Rydzyka i reszte tego debilnego cyrku. Niby ludzie mówili, że "lepszym złem" jest Tusk, a tu proszę... Kaczyńscy u władzy. Myślę, że po prostu wielu ludzi nie miało zielonego pojęcia, co się stanie, jak bracia dojdą do władzy...
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
User avatar
Puma
HQTM-Team
Posts: 1060
Joined: 2005-01-13, 13:18
Location: jestem ;]
Contact:

Post by Puma »

Fajnie kwiatki kaczynski podawał kobiecie. Nie no naprawde kaczyński w porównaniu do Tuska to jest dyktator, wszystko chciałby żeby było tak jak on chce. Pewnie zauważyliście że Tusk napisałem z dużej a kaczyński z małej, dlaczego ? dlatego że zupełnie nie mam szacunku do tego osobnika, wyrachowany karzeł bez manier. Gardze takimi ludźmi.
Puma®
This is my dream.
User avatar
KannXia
HQTM-Team
Posts: 3045
Joined: 2004-07-22, 18:00
Location: Kraina Szczê¶cia

Post by KannXia »

"Polska nie będzie nam mówiła, kogo wypuścić" - na Łukaszenkę nie ma bata. Swoją drogą nie podoba mi się, że do wszystkiego się pakujemy, najpierw "wyzwalanie Ukrainy", a teraz Białorusi. Mnie to doprawdy wisi, jaki oni tam mają ustrój. Zajęlibyśmy się najpierw naprawą naszego państwa, a potem wtykali ryj poza granicę.
Athlon64 X2 5600+ GEIL Ultra 2GB 800mhz
Gainward 7950GT GoldenSample 512DDR3
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Oto właśnie Polska. Cisza wyborcza trwa, pogratulować, jak zwykle organizacja wspaniała :)

TVP: w dużych miastach (pow. 500 tys.) frekwencja wyniosła 62,9%; na wsiach - 42,6%. Za dwie kadencje będziemy z takim wzrostem mieli kozackie frekwencje :D
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
Skoda

Post by Skoda »

Cisza przedłużona do 22.55... To jest po prostu żałosne. Żeby w tylu komisjach nie było kart... Na jaką oni frekwencję liczyli? 40%?
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Made in Poland :)
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
Post Reply