Need For Speed: Most Wanted!

Tematy, które nie pasuj± do pozosta³ych dzia³ów

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Post Reply
User avatar
Capek
HQTM-Team
Posts: 235
Joined: 2004-07-16, 11:23
Location: Niedaleko sto³ka

Post by Capek »

Nie zawsze tak jest. Mój kolege w przypadku gry XIII nie mógł jej zwrócić w razie czego. Sprzedawca od razu go o tym poinformował. Czyli nie zawsze jest tak kolorowo.

Nie odbiegając zbytnio od tematu..... Mam pewne obawy co do tej gry.... podobne miałem odnśnie Undergrounda 2. Niby się czeka i doczekać się nie można....., ale czuję, że po zagraniu raz czy dwa, ta gra znudzi mi się....
User avatar
Goszczak
HQTM-Team
Posts: 1401
Joined: 2004-08-01, 14:57
Location: z mamy
Contact:

Post by Goszczak »

Dokładnie. Ja się jeszcze nie zdecydowałem z kupnem. Niewiem, może dołoże kasy i kupie sobie jakieś nowe buty do kosza.
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Owszem, wyjątkiem są jakieś pierdołowate, stare gry, których człowiek nawet nie widział na oczy, ale kusi cena np. 40zł, a jakość jest ekhm do dupy ;]
g0sku wrote:kupie sobie jakieś nowe buty do kosza
Odbiegając od tematu, radze Nike Air Flight Huarache, sam w nich gram i jestem zachwycony ;]
Pele
HQTM-Team
Posts: 23
Joined: 2004-07-26, 22:43
Location: Kraków

Post by Pele »

Co 2-ga osoba mówi... "odbiegając od tematu" wkońcu gdzieś pobiegniecie i się zgubicie.... Zostańmy przy nfs MW... Moim zdaniem ta gra się tak łatwo nie znudzi... wręcz jestem tego pewien... ;]
:)
Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

Ja mam taką nadzieję. W demo grałem może łącznie 20 razy i jakoś mnie nie nudzi ( jeżdżę każdy rajd innym wozem)
Zresztą zawsze można się wpatrywać w piękno aut na max detalach :]
Ale ja dzisiaj skromny jestem mówiąc o kompie..
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

Ja zagrałem w demo może z 5 razy i muszę przyznać, że gra już mi się znudziła :P
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

NFS:U2 nie znudziła mi sie zbyt szybko, więc mam nadzieje, że tak będzie i tym razem. Wreszcie mam lepszą karte graficzną, to będzie można pograć na max. detalach, jak dawno nie zaświadczyłem tego uczucia :P
Kargul16
HQTM-Team
Posts: 221
Joined: 2004-10-14, 18:30
Location: Wieluñ

Post by Kargul16 »

Witam, czy ma ktoś craka do tejgierki??? byłbym wdzięczny za przesłanie na e-mail kargul1204@tlen.pl Z góry dzieki i pozdro
Kargul
User avatar
jedrekk
Fantastic Order Of Lords
Posts: 120
Joined: 2004-09-11, 14:19
Location: 127.0.0.1

Post by jedrekk »

Czy wiecie ,że demko da się spolszczyć?
Wystarczy znaleść ten wpis w rejestrze:

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > EA GAMES > Need for Speed Most Wanted Demo

edytować teraz ciąg Language i wpis zmieniamy na Polish
oraz Locale zmieniamy na pl.

Kargul16 Crackowanie jest nielegalne.
Kargul16
HQTM-Team
Posts: 221
Joined: 2004-10-14, 18:30
Location: Wieluñ

Post by Kargul16 »

to dla kumpla który ma problem z tą grą bo mu się przycina i chce żeby gierka mu śmigała bez płyty
Kargul
Gdynianek
HQTM-Team
Posts: 1834
Joined: 2004-07-21, 17:33
Location: Kraina Szczê¶cia
Contact:

Post by Gdynianek »

Kargul16 wrote:to dla kumpla który ma problem z tą grą bo mu się przycina i chce żeby gierka mu śmigała bez płyty
Ale po co mu crack do demka, skoro pelna wersja jeszcze nie wyszla, to skad on ja ma ? To nielegalne ;)
Why am I fighting to live, if I'm just living to fight..
User avatar
Goszczak
HQTM-Team
Posts: 1401
Joined: 2004-08-01, 14:57
Location: z mamy
Contact:

Post by Goszczak »

Już 20 listopada. W stanach premiera była. Niepomyślałeś o tym :>

PS. Ale wątpie, żeby miał takową płytkę. Pewnie ma jakiegoś szajskiego pirata z eMula
User avatar
bkdi
HQTM-Team
Posts: 1232
Joined: 2004-07-16, 09:00
Location: Poznañ

Post by bkdi »

Crackowanie jest nielegalne.
wszyscy zawsze mowia ze piractwo to cos bardzo zlego, ale nikt nie pomysli ile firmy produkujace gry itp. zrobily przekretow ( i to moze jeszcze wiekszych niz skopiowanie plyty !! ) OF
++ KCP-team ++
++ Environment mod SF 1,2,3,4 ++
nie kradnij Władza nie znosi konkurencji
Kargul16
HQTM-Team
Posts: 221
Joined: 2004-10-14, 18:30
Location: Wieluñ

Post by Kargul16 »

Wiem tylko ze on ma pełną wersje tej gry, jego wujek częśto smiga za granice więc moze mu załatwił. Prosił mnei tylko zebym mu craka załatwił bo gra mu się tnie jak odczytuje z płyty. Widze że chyba nikt nie zna źródeł do pobrania craków:) Pozdrawiam
Kargul
User avatar
Frost
Moderator
Posts: 1435
Joined: 2004-07-16, 11:04
Location: Family
Contact:

Post by Frost »

Źródła są... Google.pl + crack... jak znajdziesz w wynikach stronę bez wirusów to osobiście do Ciebie pojadę i dam Ci Snickersa...

Poza tym istnieje też coś takiego "obraz płyty". Może to mu pomoże...
Post Reply