Logo
MenuHQTM-Team Forum

Witamy wszystkich w kąciku Midtown Madness 2. Stronka ta jest poświęcona działalności HQTM-Team związanej z grą MM2. Znajdziecie tu m.in. samochody, dodatki do samochodów, różne programy, kursy oraz dział najcześciej zadawanych pytań.

Nowości:

News 2008.08.07
MM2CSC 2008.8
Opublikowaliśmy nową wersję (2008.8) MM2CSC, która zawiera tłumaczenia na języki: włoski (przygotowane przez Franch88) oraz francuski (przygotowane przez Riva).

News 2008.04.07
MM2CSC 2008.4
Opublikowaliśmy nową wersję (2008.4) MM2CSC, która zawiera tłumaczenie na język niemiecki przygotowane przez Niggie - szczegóły w readme.

News 2007.12.29
Classic Madness alternatywne serwery
Dzięki Bradley_Wint z Grand Theft Central oraz Gafaddict z MMArchive mamy dodatkowe serwery z których można pobrać Classic Madness. Dziękujemy.

News 2007.12.28
Classic Madness mógł być jednym z największych dodatków w dziejach MM2...
...jednak stał się jedną z największych niedokończonych modyfikacji. Przykro nam z tego powodu, ale projekt nigdy nie zostanie już dokończony przez HQTM. Być może ktoś inny podejmie się kontynuacji naszego dzieła, to zależy już od Was.

Dodatek nie jest skończony, ale to nie znaczy, że jest niczym. Pakiet zawiera ponad 20 nowych samochodów dla graczy, samochody dla ruchu ulicznego, snow mod dla 4 miast oraz dwa zupełnie nowe miasta. Całość powinna, a nawet musi dostarczyć Wam trochę zabawy.

Classic Madness jest także naszą ostanią oficjalną produkcją. Żyliśmy w swiecie MM2 kilka dobrych lat i czas to skończyć. Moglibyśmy napisać, że nie mamy już na to czasu, ale to nie byłaby prawda, czas mamy, ale wolimy go spędzać w inny sposób. MM2 był naszym hobby, ale już nie jest. Wszystko się kiedyś kończy, a dzisiejszy dzień jest końcem HQTM-Team.

Nie jest to koniec strony czy naszego forum. Nadal będziemy w pobliżu i być może wydamy jeszcze jakiś samochód, ale nie oczekujcie wielkich projektów i tym podobnych rzeczy. Chcieliśmy także podziekować Wam wszystkim, którzy byliście z nami zarówno od początku jak i od niedawna. Doceniamy Wasze komentarze i słowa krytyki, to dzięki Wam istnieliśmy tyle lat. Dziękujemy.

Wracając do dodatku, ponieważ jest nieukończony dlatego też zamierzamy wydać Classic Madness Developer Pack który pozwoli zmodyfikować a nawet dokończyć FV and PV. Plik z miastami nie jest zabezpieczony. Tuning i dzwięki samochodów prawdopodobnie także będą wymagału poprawek, dlatego do pakietu został dołączony !CM_!_Changes.ar - niezabezpieczony plik zawierający pliki z parametrami technicznymi samochodów. Na zakończenie, w katalogu mods znaleźć można wiele małych modyfikacji przygotowanych przez BoosterMM - używajce tylko jednej w tym samym czasie.

To wszystko co chcieliśmy powiedzieć, mamy nadzieję że wybaczycie nam niedokończenie modu na który czekaliście tyle lat. Prawda jest taka, że projekt okazał się za duży na tak małą grupę osób i zamiast wyzwaniem stał się przekleństwem.

Download Classic Madness

PS. Dodatkowe mirrory zostaną dodane wkrótce.

News 2007.10.17
Zalecana aktualizacja programu MM2 City Toolkit
Nowa wersja programu jest dostępna. Aktualne wydanie zawiera szereg poprawek oraz usprawienień, trudno je wszystkie zliczyć. Dodatkowo instrukcja obsługi została wzbogacona o przykład pokazyjący jak dodać pociąg, prom lub łódź do własnego miasta - niedługo zostanie udostępniony bardziej szczegółowy opis. Zapraszamy do pobierania.

News 2007.09.09
MM2GL
Rozwiązano problem z wraźliwością na wielkość liter w nazwach samochodów i obecna wersja potrafi działać już z STC Impala Pack.

News 2007.07.25
Konkurs webmasterski - podsumowanie
Minął miesiąc od zakończenia konkursu, chyba czas coś powiedzieć. Przez ten miesiąc zastanawialiśmy się co właściwe napisać jako podsumowanie i wygląda na to, że jesteśmy rozczarowani zaistniałą sytuacją, ale być może oczekiwaliśmy zbyt dużo.

Początek konkursu był obiecujący, ale końcówka raczej beznadziejna. W konkursie nie wzięło udziału tyle osób ile sądziliśmy, że weźmie. Jedynie kilka stron zostało, jednakże tylko jedna została ukończona. Na początku chcieliśmy zapytać co się stało, ale doszliśmy do wniosku, że nie ma to już znaczenia, to był Wasz wybór i wyszło tak jak wyszło.

Tak jak napisaliśmy ukończona została jedna strona, ale nie zrozumcie nas źle. Autor wygrał dlatego, że wykonał bardzo dobrą stronę, a nie dlatego, że tylko on wykonał stronę.

Ok, koniec marudzenia, czas na wyniki.

Zwycięzcą jest Gafaddict, gratulujemy!

Pragniemy podziękować zwycięzcy za jego czas, za pracę oraz za wzięcie udziału w konkursie. Dziękujemy :)

Chcemy także podziękować innym uczestnikom nawet jeśli nie ukończyli swoich prac, mam nadzieję, że przynajmniej próbowaliście i może następnym razem będzie lepiej.

PS. Pracę Gafaddict'a możecie znaleźć pod tym adresem.

News 2007.05.20
MM2 City Toolkit
Krótki news, wydaliśmy nową wersję MM2CT (2007.5).

News 2007.04.08
Wesołych Świąt
Pragniemy dać Wam coś na kształt prezentu, nowy samochod. Wreszcie skończyliśmy i wydaliśmy jeden z naszych najstarszych projektów, Nissana Skyline BRN 34 GT-R. Niestety wersja dla Racera nie jest jeszcze gotowa, jednak mamy nadzieję, że wersje dla MM2 i WR2 zapewnią Wam trochę zabawy :) Druga rzecz, często narzekacie, że samochód ma niedpowiednie właściwości jezdne i chcielibyście je zmodyfikować - odpowiedzią na Wasze narzekania jest MM2UT.

News 2007.03.18
Konkurs webmasterski
Konkurs rozpoczął się wczoraj, a skończy się 31.05.2007 o 23:59. Zadanie polega na przygotowaniu serwisu poświęconego CM, a jako nagroda, poza satysfakcją i udowodnieniu światu, że potrafi się przygotować stronę www, z naszej strony przewidziane są bonusy związane z CM, miano oficjalnego serwisu CM oraz dostęp do najświeższych informacji. Szczegóły na forum.

Image

Powodzenia!

Patronat medialny: Midtown Madness Special

więcej >>