Nitto 1320 Legends

Tematy, które nie pasuj± do pozosta³ych dzia³ów

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Post Reply
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Nitto 1320 Legends

Post by Albee »

Nitto to onlineowy symulator dragu. Występuje całkiem zaawansowany tuning i w ciekawy sposób rozwiązano samą jazdę. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej to odsyłam Was na tamto forum. Rozwinęła się tam już dyskusja o tej grze.
Last edited by Albee on 2007-11-12, 16:24, edited 1 time in total.
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Wygląda fajnie, ale chyba jednak wolę Drift City. Tym bardziej, że Nitto Legends chyba raczej nie pójdzie na mojej turbo-maszynie ;)
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
User avatar
Frost
Moderator
Posts: 1435
Joined: 2004-07-16, 11:04
Location: Family
Contact:

Post by Frost »

Opis z linku powyżej wrote:Gra praktycznie nie ma wymagań (na Flashu sobie działa)
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Heh, faktycznie ;) Nie przyjrzałem się, a trailer wyglądał nieźle. Ale i tak zostanę przy Drift City :).
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
Skoda

Post by Skoda »

A mi się ta gra podoba. :) Zasady nieco udziwnione, ale jak już się nauczy jeździć to jest luz. ;)
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

N00bki spawające od razu nogę do podłogi nie mają szans. :]
Skoda

Post by Skoda »

Dokładnie. Najgorsza rzecz, jaką można zrobić, to wystartować z gazem w podłodze. W tej grze poślizg = przegrana. ;)

Mój najlepszy czas jak na razie to 15,3. Liczę na to, że uda mi się go jutro poprawić i zejdę poniżej 15.

EDIT:

No i nie zszedłem poniżej 15. Wszystko dlatego, że od wczoraj przy pierwszym wyścigu 'Computer Tournament' wywala błąd - "The tournament You selected is temporarly unavalaible". :/ Ciekawe, kiedy znowu będzie można się ścigać, bo w trybie online nie mam szans. :/
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

U mnie wszystko działa.
Skoda

Post by Skoda »

Zajrzałem na forum gry. Już od niemal tygodnia każdy post w temacie o błędach dotyczy właśnie tego buga. Jak dotąd zero reakcji ze strony adminów.
Post Reply