Street Legal Racing: Redline

Tematy, które nie pasuj± do pozosta³ych dzia³ów

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Post Reply

Wasza ulubiona bryka z gry to:

Hauler Super Duty 500
0
No votes
Hauler Super Duty Extra 750
1
17%
Einvagen 110GT/GTK
1
17%
Einvagen 140GTA
1
17%
Ishima Enula WRY/WRZ/SuperTurismo
1
17%
Prime DLH 500
0
No votes
Baiern DevilSport
0
No votes
Duhen SunStrip 1.5/1.8/2.2
0
No votes
MC GT/GT-B
1
17%
Emer Nonus (wszystkie oprócz GTII)
0
No votes
Emer Nonus GTII
1
17%
Shimutshibu Focer 200/300/WRC
0
No votes
Baiern (każdy oprócz DevilSport i GTIII)
0
No votes
Baiern CoupeSport GTIII
0
No votes
 
Total votes: 6

Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Street Legal Racing: Redline

Post by Albee »

Kontynuując moją serią tematów o przeróżnych grach zakładam topic o Street Legal Racing. Jeżeli ktoś z was miał wcześniej doświadczenia z tą grą to proszę o wypowiedź. A teraz o samej grze. Jest to gra polegająca na tuningu samochodów. Jednak nie jest to taki tuning jak np. w NFS:Carbon czy Juiced. W tej grze możesz rozebrać samochód do cna tzn. do samej ramy i złożyć od nowa z dostępnych w katalogu elementów. Taki na przykład silnik budujemy zaczynając od samego bloku (oczywiście odpowiedniego, nie wsadzimy przecież Duhenowi-Tigrze pod machę dwunastocylindrowca >:> ). Później dochodzą korbowody, tłoki, wały, wałki czyli w gruncie rzeczy wszystko co składa się na działający motor samochodu od bloku czy głowic cylindrów po alternator. UWAGA: Gra w wersji podstawowej jest tek zabugowana, że w trosce o Wasze nerwy radzę nawet jej nie uruchamiać. Zamiast tego odrazu odpalcie InvictusLIVE! i updatenijcie ją do wersji 2.2.1. dopiero teraz będzie dalo się w nią grać. Ja jednak sięgnąłem jescze dalej-po nieoficjalną łatkę-mod 2.3.0LE(wersji BASE nie ściągajcie). Między fanami tej gry toczą się zażarte spory o to czy patch ten ulepsza czy psuje grę. Zdecydujcie sami. Osobom które udało mi się zacekawić polecam to forum . Znajdziecie tam wszystkie informacje na temat tej gry. Jak zwykle proszę o wypowiadanie się.
PS Uhhh! Ale kobyła wyszła :D Moderatorzy którzy muszą to czytać i poprawiać proszę o wybaczenie >:>
Jak chcecie więcej tego typu tematów to powiedzcie, a jak nie chcecie to też powiedzcie >:>
Last edited by Albee on 2007-05-17, 22:53, edited 1 time in total.
User avatar
KannXia
HQTM-Team
Posts: 3045
Joined: 2004-07-22, 18:00
Location: Kraina Szczê¶cia

Post by KannXia »

Grałam w demo. Strasznie mi się wtedy cieło. Teraz by poszło na maxa :) Jest gdzieś w sprzedaży, czy trzeba wykupić licencję do dema, żeby je odblokować?
Athlon64 X2 5600+ GEIL Ultra 2GB 800mhz
Gainward 7950GT GoldenSample 512DDR3
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

Jest w sprzedaży, można odblokować demo, ale jest i inna chyba najpopularniejsza droga zdobycie tej gry 8) Nic więcej nie powiem.
PS Zapomniałem dodać, że do gry tej ukazuje się dużo dodatków ad samochodów po zestawy audio, trzeba tylko dobrze poszukać.
User avatar
bkdi
HQTM-Team
Posts: 1232
Joined: 2004-07-16, 09:00
Location: Poznañ

Post by bkdi »

podaj link do screenów jeśli znasz jakieś stronki
++ KCP-team ++
++ Environment mod SF 1,2,3,4 ++
nie kradnij Władza nie znosi konkurencji
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

Tu macie screeny z tej gry prawdopodobnie ze zmodyfikowanych(dodatkowe samochody, części) wersji 2.1.9. 2.2.0. i 2.2.1. W wersji 2.3.0. menusy są odrobinę zmienione i poprawiona jest grafika. A z resztą po co wam screeny??? Demo sobie ściągnijcie!
Wrzuciłbym swoje ale coś mi współpraca z Imageshackiem nie idzie, zna ktoś inne strony tego typu???
Last edited by Albee on 2007-01-25, 15:17, edited 1 time in total.
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

Albee wrote:Wrzuciłm swoje ale coś mi współpraca z Imageshackiem nie idzie, zna ktoś inne strony tego typu???
Np. http://fotosik.pl
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

Wielkie dzięki ZNag. Wrzucę zdjęcia moich wozów:
Ishima Enula WRZ czyli Subaru Impreza WRX:
-Przód
-Tył
-Otwarta maska
-Dane techniczne
-Bagażnik
-Sam silnik
-Po dachowaniu i stłuczce
-Po dachowaniu i stłuczce 2
Ten samochód ma zainstalowany wyczynowy silnik V6 (stworzony przezemnie 8) ). Stoi na oponach z tyłu 405/40 R15 i z przodu 345/50 R15 przeznaczonych do dragów. przyglądając się silnikowi zobaczyć można, wyczynową sprężarkę i bi-turbo. Widać także wszelkie paski napędowe. Mam podejżenia, że z tego silnika dałoby się wyciągnąć jeszcze trochę więcej ustawiając odpowiednio wałki rozżądu, także przełożenia skrzyni biegów wymagają regulacji.
-Drag
-Spotkanie
Na chwilę obecną wystarczy screenów, może później opublikuję screeny innych wozów, proszę o wypowiedzi na temat gry i mojej furki :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT
Wyjaśnienie: Pewnemu "rozjechaniu" niektórych wskaźników na fotce "Spotkanie" winien jest mój komputer.
I jeszcze zagatka: Jakiego elementu brakuje mojej bryczce? Z tego co wiem to musi on być w każdym cywilnym samochodzie dopuszczonym do ruchu. Jak ktoś zgadnie to wyjaśnię czemu tego nie ma.
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

Albee wrote:I jeszcze zagadka: Jakiego elementu brakuje mojej bryczce?
Brakuje tablic rejestracyjnych?

P.S. Fajna bryka.
P.S.2 Ściągnąłem sobie demo tej gry, zagrałem i muszę powiedzieć, że kiepska grafika i nędzne prowadzenie się samochodów spowodowały, że usunąłem tą grę z dysku ;]
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
User avatar
KannXia
HQTM-Team
Posts: 3045
Joined: 2004-07-22, 18:00
Location: Kraina Szczê¶cia

Post by KannXia »

Nom, jeśli chodzi o dogłębny tuning to nadal moim numerem jeden jest NFS: Underground 2. Chociaż tam rozkładania silnika na czynniki pierwsze nie uświadczymy, ale za to grafika znacznie lepsza :)
Athlon64 X2 5600+ GEIL Ultra 2GB 800mhz
Gainward 7950GT GoldenSample 512DDR3
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

To też ale chodzi mi raczej o część samochodu niż o tego typu "dodatek". Model jazdy faktycznie genialny nie jest ale przy odpowiednim doborze części zawieszenia i opon da się jeździć. Grafika nie jest piękna ale i nie odrzuca jak ktoś ma na tyle dobrego kompa żeby ustawić na maxa.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT
Zamieszczam zdjęcia innej mojej furki:
Hauler Super Duty Extra 750
-Przód
-Tył
-Pod maską
-Silnik
-Silnik 2
-Pod maską 2
-Dane techniczne
-Wnętrze
-Paka
Wiem, że ten żółty jest straszliwie oczorypny jednak nie wymyśliłem jescze żadnego fajnego malowania. Również z tego silnika jeżeli ktoś ma chęci, umiejętności i wolny czas możnaby wykrzesać jeszcze więcej mocy. Wydaje mi się, że należy troszkę zmienić obroty na biegu jałowym. Wtrysk nitro ustawiony jest na poziomie 1300 lbs/hr jednak jest to chyba ciutkę za dużo. To auto jest tak wyżyłowane, że po każdej wyprawie na miasto silnik i skrzynia biegów potrzebują generalnego remontu >:> Pracuję jeszcze nad Duhenem SunStripem 2.2 (Opel Tigra) z rzędową czwórką ze standardowym blokiem. Tutaj jednak co jest oczywiste aż takich wyników nie będzie. Wiem jednak, że ten silnik jest bardoz podatny na tunung. Proszę o wypowiedzi.
I oczywiście zagadka:
Co zostało zmienione w silniku (widać na screenach "pod maską", "silnik', "pod maską 2' i "silnik 2". Nie jest to trudne, ale wymaga podstawowej wiedzy na temat silników. Zgadnijcie również którą wersję przedstawia wykres osiągów.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT
Właśnie wybrałem się na przejażdżkę i odkryłem, że każde dodanie nitro wysadza silnik :D Dawkowanie zmniejszyłem do 800 lbs/hr
Last edited by Albee on 2007-01-25, 15:19, edited 3 times in total.
Skoda

Post by Skoda »

Ściągnąłem demo i muszę przyznać, że jak dla mnie gra bomba! :) Jest jak Gearhead Garage, tylko że o wiele więcej części składa się na auto. A jak już skończysz majsterkować, to wyciągasz furę na spacer. Pełna wersja już leci (dzięki Albee ;)). Najwięcej frajdy sprawia mi zabawa w zakładanie nowej kariery, kupowanie bryki, rozbijanie jej o autobus i doprowadzanie do dobrej kondycji. :) Jak dla mnie mogłoby się to nazywać Gearhead Garage 2, bo jest to bardzo podobna gra, tylko oferuje o wiele więcej opcji. :)
Albee wrote:Co zostało zmienione w silniku (widać na screenach "pod maską", "silnik', "pod maską 2' i "silnik 2". Nie jest to trudne, ale wymaga podstawowej wiedzy na temat silników.
To jest silnik z gaźnikiem o ile się nie mylę? :) Zdaje mi się, że masz nową pokrywę zaworów i stożkowe filtry powietrza, niektóre elementy silnika pomalowane na czerwono. Nowy (chyba) wydech. Gaźniki widzę trzy (chyba, że to się jakoś fachowo nazywa). Nowy wlot powietrza z filtrem do gaźników? Mam tylko nadzieję, że nie wypisałem głupot i się nie zbłaźnię :P

Edit: Ta rzecz, której brakuje Imprezie, to wydech?
User avatar
Kubas
HQTM-Team
Posts: 220
Joined: 2006-02-11, 18:11

Post by Kubas »

4 filtry stozkowe, nowy t³umik, 2 turbosprêzarki :P jako¶ grafika mi tez nie podchodzi ale po skrenach widze ze gra jest chyba ciekawa jezeli rozklada sie auto na czesci :D .
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

SkOdAmAnIaK wrote:Ta rzecz, której brakuje Imprezie, to wydech?
BRAWO!!!
Prawidłowa odpowiedź. Wydechu nie ma dlatego, że samochód stoi na 6,4" sprężynach oraz na bardzo twardych amortyzatorach. Wydech bardzo szybko by się niszczył od np. jazdy po wybojach czy krawężnikach. Pozatym miałem problem z dopasowaniem właściwego.
SkOdAmAnIaK wrote:To jest silnik z gaźnikiem o ile się nie mylę? Zdaje mi się, że masz nową pokrywę zaworów i stożkowe filtry powietrza, niektóre elementy silnika pomalowane na czerwono. Nowy (chyba) wydech. Gaźniki widzę trzy (chyba, że to się jakoś fachowo nazywa). Nowy wlot powietrza z filtrem do gaźników? Mam tylko nadzieję, że nie wypisałem głupot i się nie zbłaźnię
GRATULACJE!!!
Kolejna prawidłowa odpowiedź. W silniku zmieniłem układ dolotowy i paliwowy oraz dodałem sprężakę. Zamieniłem zwykły kolektor dolotowy na wersję przystosowaną do sprężarki oraz do gaźników oraz nałożyłem filtr powietrza.
Skoda

Post by Skoda »

No fakt, przeoczyłem dwie turbinki, ale nie widać ich, bo są czarne. :) Trochę teorii jednak siedzi w mojej głowie. :)
Last edited by Skoda on 2006-12-31, 23:44, edited 1 time in total.
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

OOO sorki. Czemu nie krzyczycie że źle zdjęcia podlinkowałem!!! I nie chodzi o turbosprężarki tylko o "supercharger". To jest to duże, srebrne coś między gaźnikami a kolektorem.
Post Reply