Moje domki ;)

Prezentujemy tutaj swoje w³asne pracy, takie jak grafikê 2D, 3D, filmy, animacje, strony internetowe i inne

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

User avatar
Maxoff
HQTM-Team
Posts: 3434
Joined: 2004-07-06, 18:28
Location: Poland
Contact:

Post by Maxoff »

Skoda wrote:1. Niektóre tekstury nie są wyświetlane.
Upewnij się czy są w dobrym formacie.
Skoda wrote:2. Remizy nie widać z dużej odległości (będę musiał ją chyba ustawić w innym miejscu [jakieś propozycje?]).
Wg mnie brakuje po prostu ciał medium, low and very low.
Skoda wrote:3. Szyld po zmniejszeniu tekstury jest maksymalnie niewyraźny (nie wiem, co z tym zrobić :/).
To zmniejsz ją jeszcze bardziej ;) MM2 ma problemu z dużymi teksturami na budynkach, doświadczyliśmy tego w FV. Lepiej jest podzielić szyld na kilka części i obłożyć każdy osobną, stosunkowo małą, teksturą.
Skoda wrote:4. Standardowy wóz strażacki pomimo długości 12m mieści się tylko w połowie.
Wydaje mi się, że przeskalowanie budynku rozwiązałoby problem. Co o tym myślisz ??
... You only have to know how to prepare query, google will do the rest ...
... My software ...
... Guide to Punctuation ...
Skoda

Post by Skoda »

Maxoff wrote:Wg mnie brakuje po prostu ciał medium, low and very low.
Pewnie masz rację. Mógłbyś opisać/wrzucić link jak je dodać? :P
Maxoff wrote:Upewnij się czy są w dobrym formacie.
Już jest ok. Zmieniłem nazwę i nałożyłem je jeszcze raz.
Maxoff wrote:To zmniejsz ją jeszcze bardziej ;) MM2 ma problemu z dużymi teksturami na budynkach, doświadczyliśmy tego w FV. Lepiej jest podzielić szyld na kilka części i obłożyć każdy osobną, stosunkowo małą, teksturą.
Ok, szyld składa się z 3 części. Spróbuję zrobić tak, jak powiedziałeś. :)
Maxoff wrote:Wydaje mi się, że przeskalowanie budynku rozwiązałoby problem. Co o tym myślisz ??
Hm... O tym nie pomyślałem. :D Jedyny problem jest taki, że po dwukrotnym powiększeniu mogłaby wyglądać dziwnie (zbyt duże okna, drzwi, itp.).
User avatar
radex
HQTM-Team
Posts: 558
Joined: 2007-01-13, 17:00
Location: Krosno

Post by radex »

Skoda wrote:Remizy nie widać z dużej odległości (będę musiał ją chyba ustawić w innym miejscu [jakieś propozycje?]).
Miejsce moi zdaniem słabiutkie :/ daj np. zamiast domku pod mostem? Da się tak? a jak nie to daj gdzieś w mieście np. w okolicah placu manewrowego lub naprzeciwko wyjazdu z autostrady ;)
Skoda

Post by Skoda »

Transporter T4

Wprawdzie nie jest to domek, ale to mój kolejny projekt. :P Uaktualnienia zamieszczam na bieżąco na forum Racera w temacie, do którego podałem link. :)
User avatar
radex
HQTM-Team
Posts: 558
Joined: 2007-01-13, 17:00
Location: Krosno

Post by radex »

Fajny :) będzie też dostępny w MM2?
Skoda

Post by Skoda »

Prawdopodobnie nie, ale kto wie. ;)
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

Bardzo ładnie :) Jest co prawda kilka bugów, ale to szczegóły... ;)
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
Post Reply