Street Legal Racing: Redline

Tematy, które nie pasuj± do pozosta³ych dzia³ów

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Post Reply

Wasza ulubiona bryka z gry to:

Hauler Super Duty 500
0
No votes
Hauler Super Duty Extra 750
1
17%
Einvagen 110GT/GTK
1
17%
Einvagen 140GTA
1
17%
Ishima Enula WRY/WRZ/SuperTurismo
1
17%
Prime DLH 500
0
No votes
Baiern DevilSport
0
No votes
Duhen SunStrip 1.5/1.8/2.2
0
No votes
MC GT/GT-B
1
17%
Emer Nonus (wszystkie oprócz GTII)
0
No votes
Emer Nonus GTII
1
17%
Shimutshibu Focer 200/300/WRC
0
No votes
Baiern (każdy oprócz DevilSport i GTIII)
0
No votes
Baiern CoupeSport GTIII
0
No votes
 
Total votes: 6

User avatar
KannXia
HQTM-Team
Posts: 3045
Joined: 2004-07-22, 18:00
Location: Kraina Szczê¶cia

Post by KannXia »

Wpisałam sobie koda, żeby się nauczyć mechaniki gry ;)
Athlon64 X2 5600+ GEIL Ultra 2GB 800mhz
Gainward 7950GT GoldenSample 512DDR3
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

Ja sobie mam jednocześnie 2 savy. Na jednym się bawię a na drugim gram na serio. A ta gra jest naparwdę fajna. :D
Skoda

Post by Skoda »

ZNag wrote:? Przecież rozpoczynając karierę ma się na koncie tylko 20000$, za które trzeba kupić samochód :>
W wersji 2.30Live! ma się 30000$ i większy wybór wśród autek. Niestety, chyba wrócę do 2.21, ponieważ po dodaniu refleksów (od wersji 2.30) płynność znacznie spadła. A tutaj niestety jest wymagana. :) Jeden strzał w drzewo i czeka nas drooga randka z krzywą ramą i pogiętymi błotnikami. :)
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

Ja tam wolę 2.3.0 u mnie problemow z płynnością nie ma najmniejszych. Pozatym rozkład katalogów jest teraz wygodniejszy. Jest też więcej samochodów. Wybór części jest większy przez co jest lepsza dla fanów "dogłębnego" tuningu. A ty KannXia na jakiej wersji grasz?
Skoda

Post by Skoda »

Albee wrote:Pozatym rozkład katalogów jest teraz wygodniejszy. Jest też więcej samochodów. Wybór części jest większy przez co jest lepsza dla fanów "dogłębnego" tuningu.
Chętnie bym ją zostawił, ale nie będę tolerował skoków przy ustawieniach na minimum tylko dlatego, że dodano refleksy i motion blura. :/ W 2.21 bez tych efektów wszystko śmigało na maxa.
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

Twoja strata ;( Ale po której stronie kłótni sie opowiadasz, za czy przeciw 2.3.0?
Last edited by Albee on 2007-01-02, 15:50, edited 1 time in total.
Skoda

Post by Skoda »

Jak najbardziej za - większy wybór autek, lepiej poukładane części. Gdyby dało się wyłączyć dodatkowe bajery graficzne, nie miałbym wątpliwości, którą wersję wybrać. :)
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

Kolejna moja furka tym razem obiecany:
Duhen SunStrip 2.2 DVC
-Prawy-przedni róg
-Przód
-Tył
-Kufer
-Pod maską
-Silnik
-Silnik 2
-Wnętrze
-Osiągi
A teraz oczywiście zwyczajowa zagadka:
Dlaczego ten samochód niemógłby zostać dopuszczony do ruchu (przynajmniej 2 powody)?
Skoda

Post by Skoda »

Opony wystają poza obrys auta, nie ma tablic rejestracyjnych (?), brak pasów bezpieczeństwa z przodu (ależ kombinuję ;)). :) Czy coś jeszcze? Jak tak, to poszukam. :)
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

SkOdAmAnIaK wrote:Opony wystają poza obrys auta, nie ma tablic rejestracyjnych (?), brak pasów bezpieczeństwa z przodu (ależ kombinuję ). Czy coś jeszcze? Jak tak, to poszukam.
To z oponami to prawda, jednak tablice z tego co wiem dostaje się przy rejestracji, więc się nie liczy a z pasami to raczej wina gry, otwory w siedzeniach są więc zakładam, że pasy też choć ich nie widać. To z pasami może być choć nie o to mi chodziło. Dla ułatwienia powiem, że rozwiązanie zagadki kryje się na screenie "osiągi".
Skoda

Post by Skoda »

Albee wrote:Dla ułatwienia powiem, że rozwiązanie zagadki kryje się na screenie "osiągi".
Czyżby za to, że wymaga paliwa "racing methanol"? :)
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

SkOdAmAnIaK wrote:Czyżby za to, że wymaga paliwa "racing methanol"?
Wygląda na to, że zgadłeś :D Na metanolu nie można jeździć, do ruchu dopuszczone są jedynie samochody napędzane etyliną, olejem napędowym bądź gazem.
BRAWO!!!
User avatar
KannXia
HQTM-Team
Posts: 3045
Joined: 2004-07-22, 18:00
Location: Kraina Szczê¶cia

Post by KannXia »

Gram teraz bez kodów w Redline'a. Już wszystko łapię co i jak i gdzie instalować. Mam odpicowanego Einvagena. Kupiony używany za 15'500$. Naprawiony i odciążony. Po wygraniu kilkunastu wyścigów odpicowałam go na maxa. Oto on:

EINVAGEN
ZAWIESZENIE

Na zewnątrz bodykit OCA Tuning

W środku wymieniony cały silnik na nowy z 'shaftami' (nie wiem jak się to po polsku nazywa) od Focer'a - MOC 548KM. Moment obrotowy jest jakiś 'koślawy' ale nie umiem tego zestroić ;) Całe zawieszenie również od Focera WRC.
Athlon64 X2 5600+ GEIL Ultra 2GB 800mhz
Gainward 7950GT GoldenSample 512DDR3
Albee
HQTM-Team
Posts: 1846
Joined: 2005-02-07, 15:14
Location: ---

Post by Albee »

Einvagen bardzo ładny, wybór zawieszenia też trafiony. Jest bardzo dobre do lekkich i średnich samochodów. Do cięższych polecami nieco inne. Shaft to NIE UMIEM PISAÆ "PO PROSTU", NIE UMIEM PISAÆ "PO PROSTU", NIE UMIEM PISAÆ "PO PROSTU" wał/wałek np.camshaft-wałek rozrządu, crankshaft-wał korbowy, driveshaft-wał napędowy. I co masz na myśli mówiąc, ze moment obrotowy jest "koślawy"? Jeżeli mi to wyjaśnisz postaram się pomóc. Widzę, że grasz na wersji 2.2.1. Próbowałaś już 2.3.0? Tylko uwaga, zrób kopię sava, bo patchowanie kasuje.
Skoda

Post by Skoda »

Ładny wóz, KannXia! :) Ja obiecuję, że jutro po szkole zarzucę sesję zdjęciową mojego nowego muscle cara (model chyba ( ;) ) MC-GT-B). Na razie powiem tylko, że składałem go od podstaw ze złomu, który kupiłem w komisie za grosze. :D Z oryginału została jedynie naprawiona rama i układ wydechowy (nie wiedziałem, czy go zmieniać, koniec końców zostawiłem seryjny). Na razie powiem tylko, iż wyciągnąłem z niego (nie, Albee, nie pokonałem Cię :lol:) 3485 koni nie zmieniając zbytnio wyglądu, dzięki czemu wygląda dość niepozornie. :)
Post Reply