Wulgaryzmy

Tutaj rozmawia siê na wszelkie tematy sprowadzaj±ce siê do funkcjonowania forum. Piszemy tutaj tak¿e skargi na niegrzecznych adminów :)

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Czy uważasz, że rygorystyczne karanie za wulgaryzmy i treść kontrowersyjną jest słuszne?

Tak
12
75%
Nie
4
25%
 
Total votes: 16

User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

czeski wrote:ja nie używam wulgaryzmu w każdym poście. Robię to tylko wtedy, jak jakaś siła wyższa poniesie mnie w złą stronę Ale staram się to ograniczać i wydaje mi się, że nie idzie mi źle
Popieram i podpisuję się pod tym, ale niestety chyba nie każdy traktuje wulgaryzm jako mocne słowo. Niektórzy chyba chcieli być poprzez ich używanie bardziej szanowani, sam już nie wiem.

A burdel widzę w ciągłych sporach czy wulgaryzmy powinny być używane, czy nie.
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Ja tam na co dzień to sobie klnę, ale hmm często trudno jest się powstrzymać :)
Pabolo

Post by Pabolo »

Kiedy ostatecznie zostanie zamknięta ankieta ??
PolarNY
HQTM-Team
Posts: 15
Joined: 2007-08-25, 11:36
Location: NY

Post by PolarNY »

Mam problem z oddaniem glosu na TAK :
Max voting is: for this pool, but you mark: 1.
Vote has not added, go back and vote one more time.
Wybralem jedna opcje , nie wiem dlaczego tak jest . Chyba musze zmienic przegladarke . W razie czego prosze doliczyc moj jeden glos na TAK .
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

To jest po prostu znak :D
User avatar
Maxoff
HQTM-Team
Posts: 3434
Joined: 2004-07-06, 18:28
Location: Poland
Contact:

Post by Maxoff »

PolarNY -> Trochę to dziwne. Na pewno dobrze zaznaczasz ?? Spróbuj może przełączyć język na polski bo chyba coś jest nie tak z tym komunikatem.
... You only have to know how to prepare query, google will do the rest ...
... My software ...
... Guide to Punctuation ...
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

Jedno pytanie. Czy słowa takie jak: cholera, cholera jasna, kurcze, kurde, będę karane ostrzeżeniami?
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
User avatar
Maxoff
HQTM-Team
Posts: 3434
Joined: 2004-07-06, 18:28
Location: Poland
Contact:

Post by Maxoff »

Nie zamierzam tutaj wypisywać wszystkich zakazanych i dozwolonych słów. Ciężko jest samemu ocenić co jest akceptowalne ?? To chyba nie jest aż tak trudne. Nie jesteś pewien co do danego słowa, to go nie używaj i problem z głowy. Nie widzę potrzeby robienia z igły widły.
Last edited by Maxoff on 2007-08-30, 12:41, edited 1 time in total.
... You only have to know how to prepare query, google will do the rest ...
... My software ...
... Guide to Punctuation ...
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Ale przynajmniej śladowo moglibyście określić, które odpowiadają, a które nie, bo np. kurde to ja na lekcji na głos mówię...
User avatar
Luigi
Moderator
Posts: 475
Joined: 2004-07-15, 19:11
Location: z mm.li.pl
Contact:

Post by Luigi »

Matko...
Powtórzę to co napisał powyżej Maxoff -> Ciężko jest samemu ocenić co jest akceptowalne??

Ja rozumiem, że młody użytkownik, który ma 10 lat może mieć pewien problem, ale Ty?
Serio nie wiesz co jest powszechnie akceptowalne, odpowiednie itp?
Nie wierzę...
User avatar
Frost
Moderator
Posts: 1435
Joined: 2004-07-16, 11:04
Location: Family
Contact:

Post by Frost »

czeski wrote:Ale przynajmniej śladowo moglibyście określić, które odpowiadają, a które nie, bo np. kurde to ja na lekcji na głos mówię...
Maxoff wrote:Nie zamierzam tutaj wypisywać wszystkich zakazanych i dozwolonych słów. Ciężko jest samemu ocenić co jest akceptowalne ??
Wydaje mi się, czeski i inni, którzy nie potrafią (a raczej nie chcą i na siłę szukają dziury w całym), że to co jest uważane za wulgaryzm doskonale jest Wam znane. Ale ok, skoro wymaga to tak głębokiego zastanowienia, że boicie się tego ew. zakazu (bo wynik nie jest jeszcze przesądzony) idźcie zapytać się swoich rodziców. Hmm, chociaż wątpię czy to zrobicie, bo moim zdaniem zanim pytanie takie padło by z miejsca zrozumielibyście sens definicji wulgaryzmu.
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

Mam tylko nadzieję, że Administratorzy i Moderatorzy pamiętają o takiej formie jak "upomnienie"... ;P

Nie bój nic xP
Się bój się bój się właśnie. I co to w ogóle jest 'xP', temat o swoich kompach masz gdzie indziej.
Last edited by ZNag on 2007-08-30, 13:30, edited 2 times in total.
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Galimatias i kłótnie sie porobią... Bo ktoś da komuś warna, ten z warnem powie, że to dla niego nie jest wulgaryzm i tak w kółko...
User avatar
radex
HQTM-Team
Posts: 558
Joined: 2007-01-13, 17:00
Location: Krosno

Post by radex »

Ja jestem obojętny mnie tam wulgaryzmy w niczym w sumie nie przeszkadzają, ale niech będzie tak jak powiedział Maxoff!
Niektórzy chyba chcieli być poprzez ich używanie bardziej szanowani, sam już nie wiem.
Beż przesady to już trzeba naprawdę być pokrzywdzonym przez los.....
Nie jesteś pewien co do danego słowa, to go nie używaj i problem z głowy.
Dobra myśl....
PolarNY
HQTM-Team
Posts: 15
Joined: 2007-08-25, 11:36
Location: NY

Post by PolarNY »

Maxoff wrote:PolarNY -> Trochê to dziwne. Na pewno dobrze zaznaczasz ?? Spróbuj mo¿e prze³±czyæ jêzyk na polski bo chyba co¶ jest nie tak z tym komunikatem.
Spróbowa³em jeszcze raz i jakim¶ cudem tym razem zaliczy³o.
Post Reply