Classic Madness: Informacje ogólne

Znajdziemy tu informacje o nowych samochodach, dodatkach itp. wydanych przez HQTM-Team.

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Post Reply
Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

pporwichpt wrote:(może ktoś inny się zabierze za dokończenie CM)
Goszczak wrote: Może ktoś się za to zabierze i zrobi
Albee wrote:Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto dokończy CM, bo szkoda by było, żeby utonęło w gąszczu modów bez potencjału.
Wybaczcie panowie, ale rzygać mi się chce jak czytam posty w stylu tu zacytowanych.
Nc...

A czemu to "ktoś" ma dokańczać ten mod a nie Wy?
Pabolo wrote:No nie dziwię się, w końcu już mają po 21-22 lat, więc
czas chyba żeby szukać jakiejś dziewczyny , my też kiedyś tak będziemy musieli zrobić
Pabolo, nie każdy (chyba niestety w przeciwieństwie do Ciebie) żyje tylko midtownem, tylko grami, tylko komputerami i tylko życiem sieci. I raczej wydaje mi się, że członkowie HQTM-u są na tej płaszczyźnie normalnymi ludźmi.

Puma wrote:Ci ktorzy są tak jak ja od poczatku wiedzą ze na forum miałem dawniej nick Rafiki
No chyba nie każdy akurat to wie ;), bo ja nie ;).

A HummFredowi, Maxoffowi i Qrczakowi, gratuluję, że wiedzieli kiedy ze sceny zejść.
Last edited by Grisp on 2007-12-30, 13:32, edited 1 time in total.
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Grisp wrote:A czemu to "ktoś" ma dokańczać ten mod a nie Wy?
Bo chłopaki po prostu wiedza, że nie są jacyś super extra w tym fachu i liczą na chęci osób, którzy w tym siedzą i mają na ten temat dużą wiedzę ;]
Skoda

Post by Skoda »

Grisp wrote:Wybaczcie panowie, ale rzygać mi się chcejak czytam posty w stylu tu zacytowanych.
A czemu to "ktoś" ma dokańczać ten mod a nie Wy?
Wiedziałem, że to napiszesz. :D
Grisp wrote:A HummFredowi, Maxoffowi i Qrczakowi, gratuluję, że wiedzieli kiedy ze sceny zejść.
Z jednej strony szkoda, że skończyli z modami do MM2, ale z drugiej ich rozumiem. ;) Siedzieli w tym przez wiele lat... Każdemu by to wyszło bokiem. Tym bardziej, że MM2 nie jest zbyt popularną grą.
Last edited by Skoda on 2007-12-30, 13:33, edited 1 time in total.
User avatar
radex
HQTM-Team
Posts: 558
Joined: 2007-01-13, 17:00
Location: Krosno

Post by radex »

Skoda wrote:nie jest zbyt popularną grą.
Myślę, że dzięki nim jest :)
User avatar
Frost
Moderator
Posts: 1435
Joined: 2004-07-16, 11:04
Location: Family
Contact:

Post by Frost »

Grisp wrote:A czemu to "ktoś" ma dokańczać ten mod a nie Wy?
A czemu się czepiasz? To chyba jasne, że im się nie chce.
Skoda

Post by Skoda »

radex wrote:Myślę, że dzięki nim jest :)
A ja myślę, że nie. Jak ktoś MM2 nie znał/nie lubił, to nie interesuje go fakt, że ktoś wypuścił nowy mod do tej gry.
User avatar
jedrekk
Fantastic Order Of Lords
Posts: 120
Joined: 2004-09-11, 14:19
Location: 127.0.0.1

Post by jedrekk »

Skoda wrote:
radex wrote:Myślę, że dzięki nim jest :)
A ja myślę, że nie. Jak ktoś MM2 nie znał/nie lubił, to nie interesuje go fakt, że ktoś wypuścił nowy mod do tej gry.
Teoretycznie nie, ale gdyby nie oni ta gra dawno odeszła by w zapomnienie.

P.S. Szkoda, że z końcem HQTM kończy się sianie dezinformacji przez głównie Maxoff-a.

P.S.2 Tak właściwie Tr@pi był w ostatnim czasie w teamie? Bo dawno coś go nie było na forum.
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

jedrekk wrote:Teoretycznie nie, ale gdyby nie oni ta gra dawno odeszła by w zapomnienie.
No, dzięki CM, znowu zacząłem grać w MM2 :)
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
User avatar
radex
HQTM-Team
Posts: 558
Joined: 2007-01-13, 17:00
Location: Krosno

Post by radex »

Skoda wrote:A ja myślę, że nie. Jak ktoś MM2 nie znał/nie lubił, to nie interesuje go fakt, że ktoś wypuścił nowy mod do tej gry.
Interesuje, bo mój kolega z klasy wszedł na moją stronkę i pierwszy raz zobaczył tą grę (a co dopiero dodatki :D ) i od razu przyniósł mi płytę żebym mu nagrał.
User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Uuuuuuu piraci, CBŚ już was ma.
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
User avatar
tfaruk
HQTM-Team
Posts: 410
Joined: 2004-07-21, 11:20
Location: Kraków

Post by tfaruk »

Ja również dołączam się do życzeń dla HQTM. Wszystkiego Najlepszego i Wielkie Dzięki za kawał dobrej roboty!!!!

Ktoś tutaj pisał, że byliście najlepszym teamem w Polsce - myślę, że spokojnie można powiedzieć, że na świecie nie było lepszych od Was.

W sumie to doskonale Was rozumiem i szczerze mówiąc liczyłem się nawet z możliwością, że CM w ogóle nie wyjdzie, jednak daliście radę i wydaliście to za co wielki respect.
User avatar
Krishny
HQTM-Team
Posts: 304
Joined: 2005-11-05, 15:01
Location: P³ock

Post by Krishny »

KannXia wrote:Silnik MM2 by tego nie wytrzymał. No może by wytrzymał, ale by wszystko się ślimaczyło na wolniejszych maszynach.
A dałoby się w ogóle coś takiego zrobić? I czy mógłbyś podać parametry kompa, na jakim płynnie by to poszło?
Całkiem nowy, odmieniony DrIVer. :)

Core2Quad Q6600, 1GB Ram, GF8600GTS 256MB
User avatar
bkdi
HQTM-Team
Posts: 1232
Joined: 2004-07-16, 09:00
Location: Poznañ

Post by bkdi »

hehe po dłuższej przerwie, jak nadchodzi zima przypomniało mi się że mam na kompie mm2 (jak co roku zresztą) :D Takie pytanko czy jest jakaś możliwość, żeby ten Chevrolet podstawiony za Forda f-350 nie był uszkodzony zaraz po włączeniu gry z tym pojazdem :)?
++ KCP-team ++
++ Environment mod SF 1,2,3,4 ++
nie kradnij Władza nie znosi konkurencji
Pabolo

Post by Pabolo »

Jest prawdopodobnie stworzony patch do tego auta, możesz go pobrać tutaj
Post Reply