Ciekawa pogawędka o (nie swoich) pieniądzach...

Tematy, które nie pasuj± do pozosta³ych dzia³ów

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Gdynianek
HQTM-Team
Posts: 1834
Joined: 2004-07-21, 17:33
Location: Kraina Szczê¶cia
Contact:

Post by Gdynianek »

czeski wrote:Co jest? oO
Hah! Znowu ucieczka od rozmowy, brak kontrataku :]
Pogadaj ze mną w 4 oczy później oceniaj ;]
Boje się takiego kozaka :!:
Why am I fighting to live, if I'm just living to fight..
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Druga część wypowiedzi to prawdziwy przykład mądrego argumentu. Póki co to Ty kozaczysz, pamiętaj, że jesteś na forum, nie w prawdziwym życiu ;] Jestem pewny, że w 4 oczy byś mi tego nie powiedział, bo jesteś typowym przykładem kozaka forumowego, co przez internet to na spokojnie, a w realnym odzwierciedleniu trzęsiesz się jak galareta ;]
Gdynianek
HQTM-Team
Posts: 1834
Joined: 2004-07-21, 17:33
Location: Kraina Szczê¶cia
Contact:

Post by Gdynianek »

czeski wrote:Druga część wypowiedzi to prawdziwy przykład mądrego argumentu.
Synek, co ja mam argumentować do ****?
czeski wrote:Póki co to Ty kozaczysz, pamiętaj, że jesteś na forum, nie w prawdziwym życiu ;]
Bleble.
czeski wrote:Jestem pewny, że w 4 oczy byś mi tego nie powiedział
a podobno to ja jestem
czeski wrote:typowym przykładem kozaka forumowego, co przez internet to na spokojnie, a w realnym odzwierciedleniu trzęsiesz się jak galareta ;]
:573:
Last edited by Gdynianek on 2008-01-19, 09:09, edited 1 time in total.
Why am I fighting to live, if I'm just living to fight..
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

No jesteś jesteś, córciu ;] Jakbyś stał metr ode mnie, to powiedziałbyś takie coś o mnie? Jak mówiłem nie ;] I skończ biadolić, bo leczenie kompleksów na forum to głupota ;]
Gdynianek
HQTM-Team
Posts: 1834
Joined: 2004-07-21, 17:33
Location: Kraina Szczê¶cia
Contact:

Post by Gdynianek »

czeski wrote:No jesteś jesteś, córciu ;]
Znowu kłopoty z myśleniem kolego..
czeski wrote:Jakbyś stał metr ode mnie, to powiedziałbyś takie coś o mnie? Jak mówiłem nie ;]
I to jest właśnie przykład
czeski wrote:kozaka forumowego, co przez internet to na spokojnie, a w realnym odzwierciedleniu trzęsiesz się jak galareta ;]
bo leczenie kompleksów na forum to głupota ;]
Skąd taka pewność, że mam kompleksy ? Imo chwalenie się hajsem rodziców, ile sie wypiło jest leczeniem kompleksów i pewnie wiele osób się ze mną zgodzi. Skoro jestem przysłowiową 'izdeczką' w życiu, to przylansuję ile to hajsu mają rodzice. rajt ?
Why am I fighting to live, if I'm just living to fight..
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Gdynianek wrote:rajt
Nie rajt. Typowy przykład jak można źle ocenić człowieka drogą internetową ;] Z resztą, skończ zazdrościć, czy to, że nie pochodzę z biednej rodziny, to powód, żebym to ukrywał? A to, że napisałem, że dostanę samochód od rodziców, to moja sprawa, a Ciebie to gówno powinno obchodzić. Wyobraź sobie, że Twoi starzy chcą Ci kupić samochód (luxus) i dom (też luksus). I co, odmawiasz, bo chcesz się sam dorabiać wszystkiego? Aaa i jeszcze jedno, nie hajsem rodziców, bo co w rodzinie to w rodzinie, jak Twoi starzy uznają Cię za wyrzutka, to martw się o swój własny tyłek ;]
Gdynianek
HQTM-Team
Posts: 1834
Joined: 2004-07-21, 17:33
Location: Kraina Szczê¶cia
Contact:

Post by Gdynianek »

czeski wrote:Nie rajt.
Oj rajt.
czeski wrote:Typowy przykład jak można źle ocenić człowieka drogą internetową ;]
Ta, dobrze, że Cię nie znam, bo wtedy ocena byłaby jeszcze gorsza, dam sobie głowę uciąć, że tak jak na forum tak i w życiu codziennym lans hajsem rodziców to podstawa.
czeski wrote:Z resztą, skończ zazdrościć
Nie zazdroszczę ?
czeski wrote:czy to, że nie pochodzę z biednej rodziny, to powód, żebym to ukrywał?
Tak samo można powiedzieć:
'Czy to, że nie pochodzę z biednej rodziny, to powód, żebym o tym wszędzie trąbił ?'.
czeski wrote:Wyobraź sobie, że Twoi starzy chcą Ci kupić samochód (luxus) i dom (też luksus). I co, odmawiasz, bo chcesz się sam dorabiać wszystkiego?
Nie, bo dobrze wiem, że samemu ciężko byłoby mi do tego dojść, na start pomoc rodziców o ile ich sytuacja materialna na to pozwala, jest wręcz wskazana, ale jakoś głupio byłoby mi pisać na forum, że dostaję od rodziców furę za 50k.
czeski wrote:Aaa i jeszcze jedno, nie hajsem rodziców, bo co w rodzinie to w rodzinie
Hajsem rodziców, oni się tego dorobili i jest to ich własność, z Tobą się jedynie nim dzielą.
czeski wrote:jak Twoi starzy uznają Cię za wyrzutka, to martw się o swój własny tyłek ;]
Kolejny wspaniały pomysł pana czeskiego, do uja pana gdzie napisałem, że rodzice uważają mnie za wyrzutka ? Oczywiście, żebyś nie podłapał i napisał, że teraz napisałem oświadczam, że rodzice nie uważają mnie za wyrzutka i nie mam się po co martwić.
Why am I fighting to live, if I'm just living to fight..
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Gdynianek wrote:dam sobie głowę uciąć
Jak to jest bez głowy?
Gdynianek wrote:Nie zazdroszczę ?
Oj zazdrościsz
Gdynianek wrote:głupio byłoby mi pisać na forum, że dostaję od rodziców furę za 50k
Czas idą do przodu i takie rzeczy zdarzają się coraz częściej ;] A jak już dostanę, to co miałbym powiedzieć, ''mam Audi A3, ale je dzierżawię''? Jak dla mnie, to zabrzmiało by to idiotycznie
Gdynianek wrote:Hajsem rodziców, oni się tego dorobili i jest to ich własność, z Tobą się jedynie nim dzielą
Tutaj już każdy może mieć swoje zdanie, czy to ich własność czy nie. Dokładniej nie będę pisał, bo to nie Twoja sprawa.
Gdynianek wrote:gdzie napisałem, że rodzice uważają mnie za wyrzutka ?
To idzie wywnioskować, tak samo jak Ty wnioskujesz różne niestworzone rzeczy o mnie. Naprawdę, drogi Panie G., to niczyja wina, że Cie starzy nie kochają (tzn. stary w nocy) więc wrzuć na looz i odpuść wiecznie czepianie się. Myślałem, że żółtą koszulkę lidera w czepianiu ma tfaruk, ale on w porównaniu do Ciebie to oaza spokoju i kultury. Ty tej kultury nie masz i nie mam zamiaru napisać ani jednego posta więcej w tym temacie, bo po prostu ta rozmowa do niczego nie prowadzi. Proszę też, żebyś nie napisał, że uciekam od rozmowy, bo to nie rozmowa tylko wzajemne przekrzykiwanie się, które oczywiście nie doprowadzi nas do najmniejszego i sensownego wniosku. Apeluję do moderatorów o zamknięcie tematu, bo dla nikogo ten temat nie jest potrzebny.

Pozdrawiam i do widzenia ;]
Gdynianek
HQTM-Team
Posts: 1834
Joined: 2004-07-21, 17:33
Location: Kraina Szczê¶cia
Contact:

Post by Gdynianek »

czeski wrote: Jak to jest bez głowy?
*ubaw_po_pachy*
Oj zazdrościsz
Gdzie to przeczytałeś, mamusia Ci powiedziałaaa?
czeski wrote:Czas idą do przodu i takie rzeczy zdarzają się coraz częściej ;] A jak już dostanę, to co miałbym powiedzieć, ''mam Audi A3, ale je dzierżawię''? Jak dla mnie, to zabrzmiało by to idiotycznie
Nie, po prostu napisać mam audi a3.
czeski wrote:Tutaj już każdy może mieć swoje zdanie, czy to ich własność czy nie. Dokładniej nie będę pisał, bo to nie Twoja sprawa.
tia
czeski wrote:To idzie wywnioskować, tak samo jak Ty wnioskujesz różne niestworzone rzeczy o mnie.
Że jesteś dzieciakiem lansującym się hajsem rodziców, który po 5 piwach zaczyna coś czuć ?
czeski wrote:Naprawdę, drogi Panie G., to niczyja wina, że Cie starzy nie kochają (tzn. stary w nocy)
Tia, a potem śmiesz wspomnieć coś o kulturze, poza tym od wrzutów na rodziców się o..erdol bo tego nie toleruje. I gdybyś był metr przede mną to nie ważne jakbyś wyglądał, bym Ci prz..erdolił.
czeski wrote:Proszę też, żebyś nie napisał, że uciekam od rozmowy, bo to nie rozmowa tylko wzajemne przekrzykiwanie się, które oczywiście nie doprowadzi nas do najmniejszego i sensownego wniosku
Nie wiem, mnie doprowadziła do jednego wniosku, jesteś kretynem i nie boję się użyć tego słowa, skoro Ty możesz bezkarnie wrzucać moim rodzicom('tzn. stary w nocy'), to ja mogę i Tobie.
Why am I fighting to live, if I'm just living to fight..
User avatar
Frost
Moderator
Posts: 1435
Joined: 2004-07-16, 11:04
Location: Family
Contact:

Post by Frost »

W tym momencie obaj Panowie, jak i reszta forumowiczów, na pewno wyrobiła już sobie swoje zdanie na powyższy temat i uczestników udział w dyskusji biorących co oznacza, że spełnił on swoją funkcję i mogę zamknąć.
Locked