TVN Turbo

Rozmowy o motorach, samochodach, cie¿arówkach i na inne zwi±zane z nimi tematy

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

User avatar
gergu
HQTM-Team
Posts: 1456
Joined: 2004-07-16, 10:24
Location: Zambrów [PL]
Contact:

Post by gergu »

Lubię ten program, ale rzadko na niego trafiam.
x KCP Team ::: gergu homepage v. 3.0
x
♥♥♥ Real Madrid ♥♥♥
User avatar
bkdi
HQTM-Team
Posts: 1232
Joined: 2004-07-16, 09:00
Location: Poznañ

Post by bkdi »

Pabolo wrote:Wybaczcie ze zboczę z tematu ale czy ogląda z was ktoś V-Max na TV4 ??
Mi też się ten program bardzo podoba, ale oglądam go tylko jak akurat na niego trafię zmieniając programy.
++ KCP-team ++
++ Environment mod SF 1,2,3,4 ++
nie kradnij Władza nie znosi konkurencji
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Ja ograniczam się tylko do Turbo :)
User avatar
Puma
HQTM-Team
Posts: 1060
Joined: 2005-01-13, 13:18
Location: jestem ;]
Contact:

Post by Puma »

V-Max jest jaki stary taki dobry :) NIE UMIEM PISAÆ "W OGÓLE", NIE UMIEM PISAÆ "W OGÓLE", NIE UMIEM PISAÆ "W OGÓLE" lubię młodego (jak i starego ;)) Zientarskiego. A kojarzycie taki, program motoryzacyjny, on byl dosc dawno temu, emitowany byl na (o ile dobrze pamietam) TVP 2 i prowadził go taki starszy facet. Trwał on krótko bo cos kolo 20 minut ale za to był naprawde dobry. Pamietacie może nazwe tego programu ?
Puma®
This is my dream.
Pabolo

Post by Pabolo »

Ja pamiętam ze swego czasu jak jeszcze nadawali 4x4 na Polsacie, też fajny był to program :D

PS. Proponuję zmienić nazwę tematu z TVN Turbo na Programy motoryzacyjne ;)
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Puma, w TVP 2 kiedyś Borkowski prowadził coś a'la program motoryzacyjny, nie wiem czy chodzi Ci o to :>
User avatar
Puma
HQTM-Team
Posts: 1060
Joined: 2005-01-13, 13:18
Location: jestem ;]
Contact:

Post by Puma »

Nieee, to o czym ty mowisz to było "jutro weekend" i leciało na TVP 1 ;) ja tamten program sam ledwo co pamiętam bo to bylo naprawde dawno.... kurcze musze jakoś znaleźć tytuł tego programu bo chce sobie znaleźć jakies odcinki i poogladać :) w tamtym czasie to był jeden z najlepszych programów. O ile też dobrze pamietam to wtedy chyba automaniak miał swoje początki, a ten program juz wlasnie sciagano z emisji.... jeszcze jedna rzecz ktora pamietam z tego programu to to, ze byl on dosc późno, zawsze tak cos okolo 22. Nom 4x4 też był fajnym programem, zwłaszcza podobal mi sie crash test poloneza :)
Puma®
This is my dream.
User avatar
radex
HQTM-Team
Posts: 558
Joined: 2007-01-13, 17:00
Location: Krosno

Post by radex »

Puma -> Gliny xD...
Post Reply