Nowa wersja Poldka

Tutaj znajduj± siê pro¶by kierowane do HQTM-Team'u przez graczy.

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Post Reply
Siekiera 1002
HQTM-Team
Posts: 1
Joined: 2006-11-30, 09:33

Nowa wersja Poldka

Post by Siekiera 1002 »

Mam propozycje moze zrobicie Poloneza Atu Plus ? Mam też uwagę na temat Caro Plus , Ja mam poloneza i wiem że pojedzie on spokojnie 185 km/h !! a nie 102 km/h wiec mogibyscie to poprawic w Atu Plus jesli je wykonace.

Z góry dzięki !

Siekiera 1002
I Love speed
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

Caro Plus to bardzo dawny projekt, więc nikt już raczej nic nie będzie zmieniał ;] A aktualnie HQTM pracuje nad CM, więc ma ręce pełne roboty a jeżeli chce mieć jakiś punkt odbicia się od jednej pracy to na pewno już go mają i trzymają to w tajemnicy ;]
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

ROTFL i kilka LOLi.
•ZNag - Strona domowa
•Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
Skoda

Post by Skoda »

ROTFL i kilka LOLi.
Heh... Ja jedynie odeślę kolegę Siekiera 1002 do tego miejsca. Proszę też o zapoznanie się z ogłoszeniem na stronie głównej i może jeszcze z Regulaminem (niewłaściwy podpis).
Last edited by Skoda on 2006-11-30, 18:45, edited 1 time in total.
User avatar
Maxoff
HQTM-Team
Posts: 3434
Joined: 2004-07-06, 18:28
Location: Poland
Contact:

Post by Maxoff »

Siekiera 1002 wrote:Mam propozycje moze zrobicie Poloneza Atu Plus ?
Nie, ani teraz ani w przyszłości. Zrobiliśmy już kilka Polonezów i wystarczy - są ciekawsze projekty do zrealizowania. Nasze wozy nie są doskonałe (na szczęście nie zależy od nich los ludzkości więc można sobie pozwolić na pewne niedoskonałości ;) ), wiemy o tym, ale gdybyśmy chcieli cały czas poprawiać zamknięte projekty, to nigdy nie wypuścilibyśmy nic nowego.
Siekiera 1002 wrote:Ja mam poloneza i wiem że pojedzie on spokojnie 185 km/h a nie 102 km/h wiec mogibyscie to poprawic w Atu Plus jesli je wykonace.
Przed chwilą sprawdzałem, nasz Polonez R3 jeździ 102 ale mil, a nie kilometrów, a to jest jakieś 160 km/h, co jest już zbliżone do danych jakie posiadaliśmy na temat Poloneza. Niestety w widoku z deski rozdzielczej prędność jest trochę zaniżana.

PS. Witam na forum :)
... You only have to know how to prepare query, google will do the rest ...
... My software ...
... Guide to Punctuation ...
Grisp
HQTM-Team
Posts: 2105
Joined: 2004-07-16, 16:51
Location: in±d

Post by Grisp »

Zawsze jeśli chcesz możesz kolego wykonać nowy tunning do poldka.
Post Reply