Może Opel Omega B Combi ?

Tutaj znajduj± siê pro¶by kierowane do HQTM-Team'u przez graczy.

Moderators: Frost, Luigi, HQTM-Team

Locked
logman
HQTM-Team
Posts: 1
Joined: 2006-08-23, 20:12

Może Opel Omega B Combi ?

Post by logman »

Witam jestem nowy więc chciałem napisać posta, mianowicie chodzi o samochód Opel omega B Combi nigdzie go nie ma nie moge znaleźć a chce sobie takim pojeździć (nasz samochód <lol>) jeżeli by było możliwe wykonanie tej fury prosze o odpowiedź nie znam sie na robieniu modeli lub takich innych rzeczy moge np. przesłać zdjęcia i dźwięki oraz dane techniczne wozu cokolwiek byle by ułatwić prace. Prosze o odpowiedź
User avatar
ZNag
HQTM-Team
Posts: 3526
Joined: 2004-07-15, 19:20
Location: W³oc³awek [PL]
Contact:

Post by ZNag »

Takie rzeczy to tylko w... TYM TEMACIE!
Last edited by ZNag on 2006-08-23, 21:24, edited 1 time in total.
&#8226;ZNag - Strona domowa
&#8226;Intel Core 2 Quad Q9400 2,66GHz, 4GB DDR2 800MHz (Dual Channel), ATI Radeon HD 4850 512MB, 500GB HDD + Pendrive 4GB; Samsung SyncMaster T220
User avatar
czeski
HQTM-Team
Posts: 3496
Joined: 2005-02-17, 14:31
Location: Miami Heat

Post by czeski »

logman wrote:Witam jestem nowy więc chciałem napisać posta, mianowicie chodzi o samochód Opel omega B Combi
Z racji, że jesteś nowy i nie wiesz jak to jest z projektami HQTM Team'u muszę Cię zmartwić... Na razie priorytetem jest dla nich Classic Madness a z reguły nie robią samochodów na ''zamówienie'', ponieważ jest to bardzo pracochłonne zajęcie ;]
User avatar
Lysy
HQTM-Team
Posts: 108
Joined: 2004-07-15, 22:12
Location: Whitestock

Post by Lysy »

logman wrote:chodzi o samochód Opel omega B Combi
Też marze o tym, aby HQTM-Team zrobiło kiedyś ten samochód, ale takie propozycje wraz z materiałami zgłaszaj w innym temacie. Jest tam lista materiałów, które należy przesłać, jednak narazie wszyscy czekają na CM ;)
...::: Created by Łysy&reg; :) :::...
Skoda

Post by Skoda »

ZNag wrote:Takie rzeczy to tylko w... TYM TEMACIE!
Odsyłam tu kolegę i zamykam temat.
Locked